Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
unchange
Gerçek Admehmet can
KonumBalıkesir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMAZON Black Friday (3 Yıllık Efsane Konu) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 sa. önce)
Merhaba arkadaşlar forumda amazon skandalı oluştu öneriler dahilinde bu konuyu tekrar canlandırabilirim 3 yıl önce elimden geldiğince,menfaatsiz bir ş... Mesaja git »
Hepsiburada %10-18 KDV İndirimi Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
mining madencilik yapılıyor ekran kartlarıyla neredeyse tüm yeni ekran kartları zamlandı.... Mesaja git »
işlemci anakart olarak tavsiyeye ihtiyacim var başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
sistemin gayet güncel hocam iş için kullanmıyorsan bekle tabiki :)... Mesaja git »
Kız arkadaşımla dolaşırken herkes bize bakiyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
ctrl + f zebani seviye 1 csblerden kurtulma yöntemi... Mesaja git »
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
ben pc den oynuyorum hocam :)çok geç farkettim.... Mesaja git »
UPS yapıyor bende de ups olmamasına rağmen.... Mesaja git »
Hepsiburada %10-18 KDV İndirimi Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Çok daha uygun fiyata gtx970 alınabilir ya da 1050ti... Mesaja git »
Hepsiburada %10-18 KDV İndirimi Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
960 alınmaz bu fiyatlara... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Samsung 40K5000 40" 101 Ekran Full HD Led TV buna bakacağım ama hi-level axen vs ilgimi çekmiyor.... Mesaja git »
tam bunu yazıyordum ihtiyacı olan hb baksın diye:D... Mesaja git »
Arkadaşları

darkmumo

Kendomen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.072