Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ErdalTanyeri
Bir Önceki Kullanıcı Adıdarkness1981
Gerçek AdErdal Tanyeri
Doğum Tarihi15 Nisan ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Gurbetçilerde avrupa kimlikleri görünce imreniyordum, bizim kimliklerde küçüldü ama kimlikler kalitesiz, sanki bi firmanın dağıttığı basit club kartla... Mesaja git »
YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Güvenlik sorusu gibi birşey olmalı.... Mesaja git »
YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Kimlik doğrulama için nerelerde PIN kullanılacak benimde bilgim yok, bu soruları ya nüfus müdürlüğü yada Nüfus ve Vatandaşlık İşleri çağrı numarası 19... Mesaja git »
YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Kimliğiniz en geç salı günü teslim edilmiş olacaktır. Pazartesi gelme ihtimali kuvvetli. ilk gelişte teslim edilemezse, birkez daha getiriliyor. iki t... Mesaja git »
Mersin’de çıkan orman yangınını NASA’nın uydusu görüntüledi başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Askerliğimi 2002 yılında Aşağı Dikmen'de yaptım. Hafta sonları ve bazı zamanlarda ağaç dikimi için farklı bölgelere gidiyorduk. Sayısını bilemeyeceğim... Mesaja git »
Vodafone 600DK+1000SMS+3GB (19₺)-750DK+1000SMS+2GB (19₺) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Mega 3gb tarifesine alternatif MEGA YENI tarifesi, keşke Mega 2gb tarifesine de alternatif olsaydı.... Mesaja git »
YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
02.01.2017 itibariyle yeni kimliklerin müracatının başlanacağı ilk gün randevu almadan direkt nüfüs müdürlüğüne giderek başvurumu yaptım , müracatta 1... Mesaja git »
Haklı sebeple konuyu hortlatıyorum, üst tarife paketini alalı 4-5 ay kadar oldu hala 0 lira iptal etmiyorum. Doldur3GB paketide biterse bunu kullanıyo... Mesaja git »
Günlük 11 liraya sınırsız internet kalktı mı? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Eskiden 11 lira kullanıma günlük sınırsız internet veriyordu. Bugün ihtiyacım oldu ve tl den interneti yemeye başladım ama sadece 5 lira kesti ve karş... Mesaja git »
YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Basım aşamasından sonra fazla zaman geçmiyor, en geç 2 haftaya teslim edilir "PTTye verildi/70000****" şeklinde mesaj çıkıyor. PTT gönderi takip sayfa... Mesaja git »
Arkadaşları

bks35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.258