Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kuekuatsheu
Gerçek AdErkan Fırat Erdur
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mayıs 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Porto'da araçlar WiFi noktası haline geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Uygulama Antalyadaki Kırmızı otobüslerde mevcuttur..... Mesaja git »
★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Merhabalar. Factory image ı yükleyerek android 5 'i kurmuş bulunmaktayım. Yorumlarda arkadaşlar yardımcı olmuş gerek video gerek yazarak izleyeceğiniz... Mesaja git »
NEXUS 5 BUMPER CASE başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-nexus-5-d820-d821-orjinal-kilif-kapak-2-film-109783066 Böyle bir ilan buldum, fakat orji... Mesaja git »
★★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Klübü ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Teşekkür ederim dostum.... Mesaja git »
★★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Klübü ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar, öncelikle ilk sayfaya baktım bulamadım ardından konu içerisinde bir kaç kez arattırmama rağmen "Bir sorun oluştu" gibi yanıt aldığ... Mesaja git »
Bir Jarvis gördüm sanki..... Mesaja git »
CİNEMAXİMUM 6 ADET 18 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
İyi satışlar. 3D filmlerde de geçerli midir?... Mesaja git »
**OYUN CANAVARI**i5 3570K + 7970 O.C. 6GB VAPOR-X +MSI GD55 başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Satılık Oppo Find 5 16 Gb Beyaz ( Pasaporta Kayıtlı ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Güzel fiyat, iyi satışlar.... Mesaja git »
pilotaja geçiş..... başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Merhaba, ilk mesajım. :) Eskişehir UGB okuyan biri Pilotaj bölümüne bildiğim kadarıyla geçilmiyor. Nedeni ise pilotaj bölümü mülakatlarında hem mülaka... Mesaja git »
Arkadaşları

LaViTz

tugaykekecm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.080