Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ERT100
Gerçek AdULAŞ TEKİN
Doğum Tarihi8 Kasım 1980
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 29 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
COOLERMASTER Haf 922 usb 3.0 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
PM ... Mesaja git »
Nasıl Çalışmalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Yeğenim lisanstan girmişti bu sene.Dediğine göre,tarih için wikipedia'dan bol bol yazar eser ve ne kadar tarihle ilgili gereksiz bilgi varsa çalışmaya... Mesaja git »
Boğaziçi/ODTÜ İşletme okuyan abilerim! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Gsü'de hazırlık sınıfı Fransız dil edb bölümünde 2 sene diğer bölümlerde 1 senedir.... Mesaja git »
Koç İşletme başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Maaşım gayet iyi miktar vermeyim şimdi.Büyük bir kablo firmasında çalışıyorum.92 ülkeye ihraacat yapıyor. Firmanın dış tic.müdürüyüm.... Mesaja git »
LSE'de Londra'da yaptım.... Mesaja git »
Ben de iyi kazanıyorum, arkadaşımda.Ama yurt dışında yüksek lisans falan yaptık onun artıları oldu tabi... Mesaja git »
boun isletme icin ygsde en az kac binde olmali başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
30k da olur. 40k da olur.Bu sefer Lys'yi bayaa kasman lazım tabiki... Mesaja git »
LYS - EDEBIYAT / COG başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Eylülden Hazirana kadar çalıştı.Ara ara beraber çalıştık.Ygs matematik ve fen'i ben çalıştırdım. oradan biliyorum... Mesaja git »
LYS - EDEBIYAT / COG başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Yeğenim geçen sene sene girdiği sınavda;54 edebiyat,23 coğrafya neti yaptı.Boğaziçi Tarih bölümüne girdi. Kaynakları:Edebiyat:Güvender lys Ka,Limit ... Mesaja git »
Hukuk Tercih Edecekler&Hukuk Okuyanlar Netleri-Puanları başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Bir yakınım 534 puanla Galatasaray Hukuk'a girdi bu sene. Sıralaması Tm2'de 87'idi.Tam olarak kaç net yaptı bilmiyorum ama yaklaşık hesabını yapabi... Mesaja git »
Arkadaşları

.iKrime!

savetonight
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.125