Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dr.BTHNNN
Gerçek AdDr.BTHN
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (Arşivlendi, Diğer Konudan Devam) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Birlikte oynamak isteyen eklesin beyler yaş 21 http://steamcommunity.com/profiles/76561198077230822/... Mesaja git »
Beyler kesin haber 1 mayis da uygulama basliyor. Bazi bolgeler simdiden gecti bile.... Mesaja git »
Beyler arkadasim superonline da musteri hizmetleri kisminda calisiyor. Bugun merakdan aradim sordum olaylar nedir falan diye. Dedigine gore 1 mayis da... Mesaja git »
Bana da bi son dk golu olcak gibi geliyor.. guvenemiyorum mesela ttnete ... Mesaja git »
Evet hocam. 2-8 arasi hizin her zaman tarifendeki gibi olucak. ... Mesaja git »
Beyler ttnet 100 mbps kullaniyorum. Ttnet uygulamasindan baktigimda hala akk sonrasi hizim 3 mbps gozukuyo bu normal mi? Nedense icimde bi his var 1 m... Mesaja git »
Beyler ttnet fibetnet 100mbps 200gb akk kullaniyorum. 1 mayisdan sonra adil kullanim kotasini astigimda benim hizim kaca dusucek? Arti diyelim hizim d... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam bende 64luk samsung evo kullaniyorum daha herhangi bi sikintisi olmadi. Ama ben 4k video ceken biri falan degilim .... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Tam adini bilmiyorum ama 3d shock kullaniyorum. Ince yok gibi. Gecen sefer nano jelatin kullandim atmaya baslayinca cikardim. Bu sikintiya bi cozum bu... Mesaja git »
Beyler jelatina kaldirmayan bi kilif öneriniz var mi? S7 edge icin.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.094