Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_joseph_
Gerçek Adyusuf karakas
Doğum Tarihi9 Kasım 1985
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 71
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben boyle hizli teknik servis görmedim arkadaş. Yarim saatte ekran-kasa anakart degisimi yapildi teslim alio çıktım.. Teşekkürler vintek servis... Mesaja git »
Bugün is çıkışında Mecidiyeköy Vintek servise G3 telefonumu elden vereceğim. Kasada 3 çatlak var. Batarya şarj olmama cabuk bitme sorunları, ekran k... Mesaja git »
Bir hayır da ben ekliyorum. ... Mesaja git »
CIA'in UFO görüntülediğini belirten resmi belgeler yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Paul diye bi fm var onu izleyin arkadaşlar :)) ... Mesaja git »
XBOX Live Black Friday/Yılbaşı İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Konuyla alakasız ama gold üyelik olmadan arkadasimla online fifa oynayabiliyor muyuz ?... Mesaja git »
XBOX Live Black Friday/Yılbaşı İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Gold uyeler icin bugunden basladi indirim. 22 yada 23 u gibi herkese acilacak diye biliyorum indirim ler... Mesaja git »
Kullanirsin. Xbox hesabi acmalisin ve o hesaptan alim yapmalisin. Veya baska yerden aldigin oyun kodunu da orda kullanacaksın... Mesaja git »
Xbox 360 bluetooth kulaklık Xbox one da kullanılır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ben de telefonun (Lg g3 )kulakligini taktim ama sonuç yok. Arkadasla konusamadik bi türlü... Mesaja git »
Xbox One S (Power Brick Yok - %40 Daha Küçük - 2TB HDD - 4K Video) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Dun teknosaya gittim. Xbox OneS 1Tb modeli 1699 tl. Yaninda fifa17 ve vestel venus telefon hediyeliydi. Almadigima pisman oldum bugün :(... Mesaja git »
Git baska yerde falcilik yap bilader insani sinir etme... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Galaxy Note 2 titanyum gri TR cihazı
Alıcı: pemar
Tarih: 21 Nisan 2015; 22:40:07
Yorum
Çok güvenilir bir alışveriş oldu. Her şey için teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: SATILIK hTc Sensation vodafone çıkşlı
Alıcı: Eammonx
Tarih: 21 Nisan 2013; 21:12:41
Yorum
iyi bir alışverişti teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır
Alıcı: Şahin Abi
Tarih: 7 Nisan 2013; 18:25:24
Yorum
Değerli bir arkadaş sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.063