Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gokhann_75
Gerçek AdGökhan YILDIRIM
Doğum Tarihi3 Haziran ****
MeslekÖğretmen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mart 2010
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2017 HYUNDAİ İ30 (ANA KONU) [75.950 TL] başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Leon makyajlandı, i30 ise kasa değiştirdi. Ben i30 'u savunmuyorum. Leon kasa değiştirmiş olsaydı onun fiyatı da artacaktı. Ayrıca Leon geniş bir araç... Mesaja git »
2017 HYUNDAİ İ30 (ANA KONU) [75.950 TL] başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
2018 yeni çıkacak Kia Ceed 'i bekleyin derim. Kalite algısı bir tık öndedir. Fiyatlara pahalı diyorsunuz da ucuz olan ne kaldı. 2018 yeni kasa Ceed be... Mesaja git »
<<<< YENİ KIA CEED >>>> başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
http://m.ototeknikveri.com/haber/10255/yeni-hyundai-i30-fiyati-belli-oldu... Mesaja git »
Yeni Hyundai i30 (2017) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Teknik verilere göre şehir içi 8.6 yazıyor. 1 litre daha eklesen 9.5 eder, o da sakin kullanımda... Cerato 1.6 otomatik atmosferik bile 10-11 litre ya... Mesaja git »
Lastik degisimi petlas yorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Orhan ben demiştim diyeceğim ama iş işten geçti gibi... ??????... Mesaja git »
Kia Cerato için Toplu Alım başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Araç alanların araç hakkında izlenimlerini yazmasını bekliyorum. Herkes köşesine çekilmiş sanırım.... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Türkiye' de bölgesel değişikliklerden dolayı yollar köstebek yuvası ya da kasis dolu, 18 jant konforu azaltacaktır, Türkiye için en iyi lastik ebadı b... Mesaja git »
Kia Cerato için Toplu Alım başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
En iyisi 2017 sonunu beklemek.... Mesaja git »
Yeni Hyundai i30 (2017) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Önceki kasa için de çirkin diyenler bu kasaya mecburen alışacaklar. Fiyatları ne olur bilinmez ama 1.4 T DCT 242 NM, 140 PS F /P olarak ilgilendiğim b... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
1.0 mı yoksa 1.4 mü tercih sebebi olmalı otomatik düşünüyorum, yılda maximum 15 bin km yaptığımdan dizel düşünmüyorum. Teşekkürler...... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.117