Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
anterior1
Gerçek Admert meriç
MeslekÇok Serbest
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Her Renk, Her Araç İçin Rötuş Boyası -15TL- başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Merhabalar... Uzun süredir açık olan konuyu maalesef yeni farkettim. Aracım 2011 beyaz (opak mı, düz beyaz mı geçtiğini bilmiyorum) fluence dynamic.... Mesaja git »
Subap ayarı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Lpg kullanımı, motorların subap ayarını bozar mı? Bozarsa neden? Subap ayarı yaptırmanın incelikleri nelerdir? Aracım Logan 1.4 mpi (1.... Mesaja git »
Lastik çapı düşürme sorunsalı konusunu başlattı (2 yıl önce)
Orjinal lastikleri 205-60-16 olan Fluence aracım var. Uzun süredir uygun fiyatlı lastik aramama rağmen bulamadım. Zaten beş lastikçiden birinde ancak ... Mesaja git »
*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Selamlar. 2005 model Megane II 1.5 dci aracımı, 2011 model Fluence 1.5 dci ile takaslayarak aranıza katıldım. İki araç arasındaki farklılıklar k... Mesaja git »
: Ruhsat Çıkarırken Başıma gelenler?? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Muradovskiy son zamanlarda giderek bir polis devleti olma yolunda emin adımlarla gidiyoruz. Gayet anlaşılır bir şekild... Mesaja git »
: Dizelmi? benzinlimi? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: 42has42 gecen gün bu olayı düsünürken aklıma takıldı fakat bir fırsat bulupta yazamadım 1) megane 1 de alize seviyesi yok... Mesaja git »
: Bu çocuk banlanır mı?(SS'li) başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Oyunda hile yapmayan kaç kişi kaldı ki?... Mesaja git »
: Elazığ veya Ankara'da carbon clean yapan servis arıyorum.. başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: tenekekutu Bosch Car servislerde yaptırabilirsiniz,50-100 TL arası fiyatlar değişir. Orijinalden alıntı: sadoz5775 ... Mesaja git »
Başlıkta da belirttiğim gibi; Elazığ (olmazsa Ankara)'da, carbon clean yapan servis arıyorum. Aracım Megane 1.5 dci. İşlemin fiyatını ve servis özelli... Mesaja git »
: R19 Europa zor çalışıyor niye???? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Aynı derdi ben de yaşadım. Sırf soğuk havalarda çalışmıyor diye, Dacia logan'la değiştirmek zorunda kalmıştım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Her Fert İstediğini Düşünmek, İstediğine İnanmak, Kendine Mahsus Siyasi Bir Fikre Sahip Olmak, Seçtiği Bir Dinin İcaplarını Yapmak Veya Yapmamak Hak Ve Hürriyetine Sahiptir. Kimsenin Fikrine Ve Vicdanına Hakim Olunamaz...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.049