Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
GelÇukuçuku
Gerçek AdUğur Kartal
Konumen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
8 Ball Pool -BABA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
kardes berlın sevmım benım tarzım roma ıstersen orda oynarım 10el 2,5*10desek 25mılyon eder senın derdın yuksek puansa böyle olur dm den gonder gırer... Mesaja git »
Enterasan Süper Güçler Uyduruyoruz.. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Dokundugum kisiyi azdırma gücü isterdim ... Mesaja git »
emojilerle duruma tepkimi koydum. yeterlidir diye düşünüyorum.... Mesaja git »
8 Ball Pool -BABA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hocam 120m coinsim var berlinde benim yerime 3-4 el oynayabilir misiniz hesabımı versem ?... Mesaja git »
FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
before after capsi atasım var. maç yapılmıyor...... Mesaja git »
8 Ball Pool -BABA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
kardeşim sakın öyle 450tlye falan alma. içinde 150milyon olan hesaplar 20tl facebookta link verebilirim.... Mesaja git »
FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
aynen cevap vermeseniz bile düşüyor. ama mesela istek gelmesin istiyosanız rakipler menüsündeki bütün macları bitirin sonra gelmez zaten bi süre sonra... Mesaja git »
FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam yenilgiyle alakalı değil atak yemenizle alakalı bir olay size gönderilen maçları oynamazsanız düşer. Takımınızda hızlı oyuncular bulundurun bu ... Mesaja git »
bi sen masumsun zaten tam ağzımı küfürle doldurup bi yerlerine ateş edecektim ki beynin almaz diye geri çekiyorum parmaklarımı... Mesaja git »
FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
ilk 11'i 101 gen olan takımıma MODRİC'e yakın lig arıyorum. Bu arada benim hesapta mata satılmış ne yapabilirim baştan yaparsam alır mıyım ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.047