Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
enveric
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PTT Kart IBAN başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ptt posta çeki hesabı, ptt internet bankacılığı için gerekiyor. ptt iban no sorgulama ise, ptt kart ile ilişkili. bir bankadaki hesap iban numaranız... Mesaja git »
Osmanlı Niye yıkıldı? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
askeri-tarım imparatorluğuydu. sanayi devrimini yakalayamadı. ekonomi politiğini geliştiremediğinden, devletini ve sosyal müesseselerini de bu yönde g... Mesaja git »
Diş ağrısı meselesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
uyuşturmadan yapılırsa felaket ağrır. sonrası daha da meşakkatli, nekahet döneminde özellikle. acılar çok uzun süre devam edebiliyor.... Mesaja git »
Akciğer Kanserine Yakalanmamak İçin başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
"paşa kılıcı bitkisi"ni siz kullandınız mı?... Mesaja git »
Muhsin Yazıcıoğlu'nu Rahmetle Anıyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
amin. amin. amin.... Mesaja git »
İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
migros'tan, bayilerden yükleme yaparsanız 2 TL keser. Kullanmadığınız dönem için kesinti olmaz KARACABEYY beyin yazdığı gibi. Ama [link=http://www.eko... Mesaja git »
Avrasya son anket hayır %55,53 - Mhp baraj altı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
mhp'nin baraj altı kalmasıyla evet veya hayır demesinin bir bağlantısı var mı? anket bunu açıklıyor mu? yani eğer hayır deseydi sonuç farklı mı olurdu... Mesaja git »
Paypal'a neden izin verilmedi? BDDK'dan resmi açıklama! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bence zor geri gelir. ininal kart belki ilerde onun yerini doldurur. çok zor ama, belki..... Mesaja git »
Ücretsiz Tanıtım yazısı ve SİTE TANITIMI!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
tanıtım yazıları riskli değil mi? ekonomi haber sitesi için düşünüyorum ama google eğer kötü niyet sezerse, c... Mesaja git »
R10 Davetiye satılır. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
R10 yeni üyeliklere neden kapalı arkadaşlar? kalitenin düşeceğinden mi endişe ediyorlar, o yüzden mi acaba?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"ben en hakir bir insanı kardeş sayan bir ruhum"

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.102