Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
umityasar
Gerçek Adümit yasar
MeslekDoktor
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 60
Son mesaj tarihi: 44 dk. önce
Son giriş tarihi: 44 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR başlıklı konuya yorum yazdı (44 dk. önce)
Kendisini ciddiye almaya deymez. Trol çünkü kendisi.... Mesaja git »
aktif bank %14.30 nkolay bono başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Dolar değil altında yatması daha mantıklı Dolar yükselince zaten ons da dolar ile çarpıldığında değer kazanıyor Uzun vadede her zaman altın enflasyo... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
2016 X-Trail PP 168k tl 2017 X-Trail PP 175k tl pazarlık ile düşen fiyatları aldım. Şahsen Koleos'u bekleme taraftarıyım...... Mesaja git »
Penguen 4' lü dergi kargo dahil 6,20 tl başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Eğer siz misal Haftalık Hürriyet Gazetesi diye bir gazete çıkarılabileceği ve Hürriyetin dava açması sonucunda kazanamayacağını düşünüyorsanız veya ... Mesaja git »
Penguen 4' lü dergi kargo dahil 6,20 tl başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yazılanlar doğru olsa idi hukuki yollara başvurması ve kazanması çok kolay olurdu. Yazılan yorumlara bakarsanız özellikle son yorum hak vereceksiniz.... Mesaja git »
Penguen 4' lü dergi kargo dahil 6,20 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Aman dedim Penguen e gidecek sonuç itibariyle dedim den de Aldım 2 tane... Mesaja git »
ÜCRETSİZ ÇİZGİ ROMAN GÜNÜ - 6 MAYIS 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Angara?... Mesaja git »
Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aktifbank Aktifbono nun DEVLET KORUMASI YOK. Onu belirtmekte fayda var.... Mesaja git »
Axess limit dusurmeme taahhütune chippara başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
30 chip puan havadan... Haber için teşekkür ederim. Teşekkürler sana da Akbank ... Mesaja git »
PO 4x100 alıma 40 tl bonus başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Haklısınız. 4 kere 100 ün mantığı olmadığı gibi bunun da yok!... Mesaja git »
Arkadaşları

subsonic

ILKERATLIILKER

cartok

muco555555

arkadascanlisi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında

http://www.umityasaroztoprak.com

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.172