Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RoyalWatch55
Gerçek AdSemih
KonumSamsun, İlkadım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 39
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
N11.com 2600Mah Batarya 8.90TL Kargo Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
telefon da asla kullanmam ayni bu tip olup tp link modelini kullanıyorum surekli yanımda taşıyorum. bunu wodem wifi için alacaktim bozsada sorun olma... Mesaja git »
Shark Saat SH363 (Kaliteli olanlardan) konusunu başlattı (20 sa. önce)
Shark Saat SH363 Pesin : 150tl dir ... Mesaja git »
Skechers Erkek Spor Ayakkabısı 42 num. konusunu başlattı (20 sa. önce)
Skechers Erkek Spor Ayakkabısı 42 numaradir. Rahatligini soylememe bile gerek yok bu zamana kadar giydigim en rahat ayakkabidir zaten bunu sattiktan s... Mesaja git »
Shark Saat SH364 (Kaliteli olanlardan) konusunu başlattı (2 gün önce)
Saatler Sıfır ve Ambalajı acılmamıstır. Baska sehirde iseniz ilk ücret sonrası o gün kargoya verilip takip no. gönderilir.Pazarliksiz. ... Mesaja git »
Nike Air Max 43 num. konusunu başlattı (4 gün önce)
Resimler sahibinden ilanimda mevcuttur. Siyah-Siyah Modeli diğer renklerine göre daha ağır ve karizmatik durduğu için aldım ve memnunum da fazla ayak... Mesaja git »
Turkcell 1000 dk+1000 sms +4GB internet : 35 TL. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
2gb 400dk 1000sms internet in gecesi gunduzude yok 15tl ne guzel Vodafone. 3gb 600dk 1000sms olan da 19 tl di 2gb yettigi icin almadim iyikide almamis... Mesaja git »
Skechers Erkek Spor Ayakkabısı 42 num. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
fiyat linkte vardi aciklamasi ve daha fazla resimleriyle ama tamam yazim burayada 255tl dir indirime girmisti üzerinde stickerde 339tl den indigi yazi... Mesaja git »
BOYNER OUTLET ÜRÜNLERİNDE GÜZEL İNDİRİMLER başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
amagan tshirt mu yok hocam iptal et gitsin eskisi gibi değil ki şimdi zaten tshirt ler ucuz ve indirimde olmadigi zaman yok zaten belki bi tik daha fa... Mesaja git »
BOYNER OUTLET ÜRÜNLERİNDE GÜZEL İNDİRİMLER başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bilmiyorum ama pek uğraşmaya bilirler iptalini istersen basitce iptal ederler gibi geliyor... Mesaja git »
BOYNER OUTLET ÜRÜNLERİNDE GÜZEL İNDİRİMLER başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
boyner in boyle kotu yani var uc kurus indirim yapiyor insanın giyecek vs alma hevesini kursaginda birakiyor... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109