Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
CKayacan
Gerçek AdCeyhun Kayacan
MeslekGrafiker
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şu an hangi kitabı okuyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Yuval Noah Harari - Homo Deus Sapiensten sonra okumamak olmaz diye başladım umarım sapiens kadar iyidir.... Mesaja git »
Sovyet-Afgan Savaşı ve Irak İşgali ile İlgili Kitap Önerisi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
Evet arkadaşlar, yakın tarihimizdeki Sovyetlerin Afganistan'ı işgali, Amerika Afganistan arasındaki 2000'lerde gerçekleşen savaş ve yine Amerika'nın I... Mesaja git »
Fantastik Macera Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kral katili 3 kitap ama son kitap daha çıkmadı. Aslında 15 kitap bir tanesi ufak bir konuyu anlatıyor. Toplam bir senede okudum, kitaplar arasına... Mesaja git »
Mesaj attım... Mesaja git »
E-Kitap Okuyucu Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bir üstteki arkadaşa kısmen katılıyorum. Sen fark etmesende telefon, tablet ekranları göze zarar verebiliyor. Kısa vadede olmasa da uzun vadede sıkınt... Mesaja git »
Kesinlikle Zaman Çarkı. İlk 12 kitap e-book olarak istersen link verebilirim. Kalan 2 kitap maalesef e-book olarak düzgün bir biçimde yok. ... Mesaja git »
Kitapların bu kadar pahalı olma nedeni nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Amazonda Silmarillion 10 dolar. Türkiyede ise 25 Lira. Türkiyede asgari ücret 1400 lira civarı sanırım. Amerikada asgari ücret eyalet... Mesaja git »
Bu Kitap Neden Bu Kadar Ucuz başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Can yayınları genel olarak pahalıdır zaten ve çevirilerde en iyilerden biridir.... Mesaja git »
Da vinci şifresi gibi kitaplar başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Robert Langdon serisinin diger kitaplarini okuyabilirsin. Glenn Meade kitaplarina bakabilirsin. Grange kitaplarina bakabilirsin.... Mesaja git »
harry potter and the cursed child başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Hikaye yeni bir hikaye, son kitapta kaldigi yerden devam edecek, gecmise dair bir hikaye degil ama gecmise donusler olacak. Meshur karakterlerimiz yin... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.098