Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ARNT
Gerçek Adgokhan oz
Doğum Tarihi7 Nisan 1980
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Teşekkürler hocam bilgilendirmeniz için...... Mesaja git »
Arkadaşlar bu 400 tl çek için samsung bayisi samsung wa da yarın bir bildiri yapılacak oraya bilgilerinizi gireceksiniz ve 400 tl tanımlanacak dedi. B... Mesaja git »
Çok teşekkürler hocam..... Mesaja git »
Hemen teslim aldim hocam. Girdim sordum var mi diye var dedi aldim.... Mesaja git »
Arkadaslar marmara forum avm deki samsung magazasindan s8 aldim hayirli olsun bakalim. Hepimiz kazasiz belasiz kullanalim. Birde on arka jelatin uydur... Mesaja git »
Arkadaslar ben cihazi cok defa inceledim. Kamerasi sanki s7 den daha kotuymus gibi geldi. On kamera ozellikle o netligi vermedi bana. Su an lg g5 kull... Mesaja git »
Arkadazlar beylikduzu marmara park avm deki media mrkt te s8 ve s8 plus vardi bugun haberiniz olsun ve satiyorlardi. Ama cek vermiyorlardi. Ben samsun... Mesaja git »
Tansu Bey'de fiyatın düştüğünü iletmiş bana Twitter'dan. Bugün Samsung mağazalarından alabilecekmiyiz yazdım bazılarından demiş. İstanbul'dan telefonu... Mesaja git »
S8 fiyatı yarın Samsung bayilerinde 3.999 TL olursa süper olur. 400 TL cebimde kalır. Umarım fiyat indirirler.... Mesaja git »
Samsung magazasi telefon satisa ciktiginda on arka jelatin cikicak demisti umarim yarin on arka jelatin yaptirabiliriz telefonu aldigimizDa.... Mesaja git »
Arkadaşları

blackrebel

Daysss
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.103