Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fahrenhayt46
Gerçek AdYunus Emre
Doğum Tarihi29 Aralık ****
KonumKahramanMaraş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 27
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RICOH SP 150w 22ppm A4 Mono + Wi-Fi Lazer Yazıcı 199 tl başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ağzını bir şeyle kapatabilirsin ama dikkatli olursan gerek bile yok dolumu çok basit. yazıcının üst kapağı açtığında toneri kulpundan tut çek çıkıyo... Mesaja git »
RICOH SP 150w 22ppm A4 Mono + Wi-Fi Lazer Yazıcı 199 tl başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Samsung üniversal toner al, kendin doldur. Tonerin üstünde tıpası var zaten çıkarınca görürsün.... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Mutlaka aradaki farkı bir şekilde kapatmaya calışacaklar ama ford'da böyle bir zorunluluk yoktu. istediğin yerden yaptırabiliyorsun. Hatta focus a öze... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Evet ford da 30000 kredi var ama araç yok sanırım. Bende peşin almak istemiştim 2-3 bin inerler diye ama 500tl-750tl (bayiye göre) gibi bir indirim ol... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
ford'da 30.000 15 ay sıfır faiz.... Mesaja git »
Sıfır Araba Önerisi -> Opel Astra Sedan - Ford Focus Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
....... Mesaja git »
Sıfır Araba Önerisi -> Opel Astra Sedan - Ford Focus Sedan başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
15 nakit 40 kredi demişsin 55bin yapar. focusu 69un altında bulamazsın bu açıdan astra düşünülebilir. babamda bahsettiğin astra'dan ( 2016 model )var... Mesaja git »
Elantra dizel elit dct hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Senin konudan sonra 7 8 bayi aradım ama hiç birinde 2016 model kalmamış..... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
focus 2018de kasa değiştirecek mi bilginiz var mı?... Mesaja git »
Yapmıştım hocam olmadı bir türlü. Belki birşey atladim bilmiyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

NeviSahsiMunhasir

tigria

ykaya1983

netten
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.070