Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mttkn
Gerçek AdUmut Tekin
Doğum Tarihi20 Mayıs 1994
İlgi AlanlarıBisiklet-Dota 2-
KonumMersin,Mezitli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Xbox 360 Kablolu Kol(2 Adet) konusunu başlattı (11 gün önce)
Merhabalar, xbox 360 kol aldım 2 tane. Lakin kabloluya alışamayınca neredeyse hiç kullanmadım. 14 günlük iade sürecini de geçirince tek çare 2. el sat... Mesaja git »
Aynen böyle bir başlangıca sahipti ama dediğim bu tarz bir müzik değil. Daha eski 90lar bile olabilir. Belli bir nakarat tekrar ediyordu. Yine de ço... Mesaja git »
Müzik bildiğimce kadın ve erkekten oluşan bir grubun müziği. 2 tane astronotun konuşmasını içeriyordu. Happy müzik tarzında. Konuşma-müzik tarzı bi... Mesaja git »
The Witcher 3 %100 Türkçe Dil Paketi v3.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Kusura bakmayın soru yanlış konuya gelmiş.... Mesaja git »
(SİLİNMESİNİ İSTİYORUM) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Kim hikayeyi önemsiyor anlamadım. Hikayesi için oynuyoruz bu oyunu. Yoksa Fallout'u neden oynayalım. En azından ana hikaye tam çevrilmeden yayınlanmas... Mesaja git »
CINEMAXIMUM Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
8 Tl iken almıştım 25 gün önce 2 tane kod. Dün gittim kullandım. Herhangi bir sorun çıkmadı. 2D filmler için 7-8 Tl'den gelmeye devam ederse alır... Mesaja git »
CINEMAXIMUM Fırsatları (premium dahil 12,60 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Casuslar köprüsü ve Diriliş için 2 bilet aldım. 7.90 çok iyi fiyat gibi geldi bana. Bilmiyorum belki kenarda köşede daha güzel kampanyalar vardı ama a... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
3 gündür yazıyorum parayı çekmediler diye. Meğersem Tl hesabından çekmişler. Enpara otomatik dolara çevirmiş. Bende dolar hesabına 60 dolar yatırmış ö... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
sener. 45 mm saat almıştım hemen geri iade ettim. Çok büyük olduğunu düşünmüştüm o yüzden 40mm beni korkutmuyor. Sanırım memnun kalacağım boyutundan. ... Mesaja git »
Bu saati 2 haftadır her gün takip ediyorum bu fiyata geldiğinde benim kadar sevinen olmamıştır içinizde :) , o yüzden benden hayır yanıtı bekleyemez... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.266