Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
St Batuhan
Gerçek AdBatuhan Süersan
Doğum Tarihi20 Şubat 1993
MeslekBilgisayar Mühendisi
İlgi AlanlarıHayatın Özü
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 28 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları22
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Despacito tüm zamanların en çok dinlenen şarkısı başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Geçen seferki haberde şans verip dinledim ama özel bir durumu yok. Klipte de özel bir durum yok. Çok boş yere gitmiş :( Diğer taraftan daha youtube öd... Mesaja git »
Bu büyük şirketleri anlamak güç. Hadi küçüklerin bir noktada anlıyorum. Büyümek için bazı noktalarda feragat ediyorlar. Kişi başı 400 lira verip 3 çal... Mesaja git »
Yahu şu belediyeyi topluca dava etsek aslında? İşin kötüsü benim önümde bir engel oluşmadı bugün yani ne ıslanma ne bozukluk?! Aslında metroya giderke... Mesaja git »
Kadınların AVM gezmesinden sıkılan erkeklere çözüm üretildi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Kadınlar bekleyemiyor ama erkekler beklemek zorunda. Bu da bir ayrımcılık hem de dişi taraftan. Pes yani :D Neyse sevgilim yok kafam rahat :p... Mesaja git »
İşte yıl sonuna doğru gelecek emojiler başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Apple tarafındaki emojilerin bile haberi yapılıyor artık ama neyse dünya emoji gününü öğrendik bu sayede. Bir de hepsini teker teker vermek yerine c... Mesaja git »
Huawei Band 2 ve Band 2 Pro duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Fiyat? Ciddi manada alım etkisi yaratacak kısım, çok gecikmeden açıklasalar sanırım anneme bir tane almak isterdim çağrı falan da göstermede sıkıntısı... Mesaja git »
Bazı Intel işlemciler için Windows 10 güncellemeleri problem oldu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
"Bu işlemcileri barındıran melez dizüstü bilgisayarlar 2012 yılında tanıtılmış ve 2014 yılına kadar da satışta kalmıştı. Windows 8 ile gelen cihazlar ... Mesaja git »
Bu Samsung Curved Gaming Monitor senin olabilir! Detaylar için tıkla. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
1- Yenilikçi yaklaşım. Quantum Dot gibi bir özelliğin kullanılması gerçekten güzel. 2- VA Panel! Kesinlikle IPS piyangosuna karşılık ve karşıtlık konu... Mesaja git »
LiquidSky ile bilgisayar oyunlarını mobile yansıtın başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Girerken habere steam link türevi diye düşünmüştüm ama ps now türevi çıktı. Önemli bir hamle gibi gelmedi haliyle zira 2 taraf için de zaten atılmış a... Mesaja git »
Ünlü analiste göre PlayStation 5 “yarım adım" olacak başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
PS5 2020 ye kalırsa yarım adım değil normal bir adım olur. Eğer Sony erken davranıp da çıkartırsa XboxOneX hamlesine karşılık olarak o zaman yarım gib... Mesaja git »
Arkadaşları

Speed-Step

UcanHollandali

Probis

mehmet328

ugurmurat360x

karot28

SoFuu

Bahadir39

Richard Kruspe

She Is Of Ren

DH Sezer

berk70

VeRMİNaaRD

new_montana

GallagherLip

Technotronic

mfbmfb

Setcikard

balomer

MasterPro

Illustrious.

Alter Bridge
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Takım
Fenerbahçe
Steam
stbatuhan
TV
Sony
Notebook
Acer, Dell
İşlemci
Intel
Hakkında

Boeing 747-400 Türk Hava Yolları

::: w810i Benim TeLofoNum Benim MüziĞim :::

Boeing 747-400 Türk Hava Yolları

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.484