DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Açılış sayfası kalıcı olarak nasıl değiştirilir?
4
Cevap
0
Favori
6.182
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Açılış sayfası kalıcı olarak nasıl değiştirilir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2431 Mesaj
      08 Haziran 2008 22:25:02 Konu Sahibi
      Arkadaşlar pc açılış sayfasını nasıl kalıcı olarak değiştirebilirim.İnternet seçeneklerinden geçerli sayfayı yazıyorum oluyor ama bilgisayarı kapatıp açınca tekrar saçma sapan bir sayfa geliyor ve sakıncalı bir durum oluyor .

|
      |

• Yarbay
      7354 Mesaj
      08 Haziran 2008 22:28:54
      Bu ayarlardan kaynaklanan birşey değil. Bilgisayarınızdaki ufak bir spyware buna neden oluyor. Bunu önlemek için Ad-Aware Se Personal indirin, kurun ve taratın. Bulduklarını sildikten sonra kalıcı olarak ie sayfanızı ayarlayabilirsiniz..
      |
      |

ASUS Z97 PRO Gamer - i7 4790K 4.6 Ghz - G-Skill Ripjaws 4x4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit - Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB + LG M2762D 27" FHD - Corsair Force GT SSD + Sandisk Extreme SSD + WD Caviar Black 1 TB - Cooler Master CM 693 MidT ATX + Seidon 120V CPU Liquid Cooler - High Power Astro Lite 750W - Logitech Z5500 THX + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...
    • Yarbay
      2431 Mesaj
      08 Haziran 2008 22:37:46 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

Bu ayarlardan kaynaklanan birşey değil. Bilgisayarınızdaki ufak bir spyware buna neden oluyor. Bunu önlemek için Ad-Aware Se Personal indirin, kurun ve taratın. Bulduklarını sildikten sonra kalıcı olarak ie sayfanızı ayarlayabilirsiniz..

ya jant dostum bunu anlıyorum başlat+çalıştır reg edit yazıp enter yazıyorduk ondan sonra bu şekilde oluyordsu ama onu da yapamıyorum şimdi yav
      |
      |

• Yarbay
      4137 Mesaj
      08 Haziran 2008 22:40:54
      |
      |

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir. Bilgi paylaştıkça çoğalır."
    • Yarbay
      5540 Mesaj
      08 Haziran 2008 22:41:46
      profilimdeki uygulamayı deneyin ama önce verdigim dosyayı çalıştırın

http://www.dosyaupload....567anasayfaduzenleme.rar
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.