Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mehmet572
Gerçek Admehmet akıncı
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 56
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Evraklar ulasmis ancak 2 is gunu icinde pazartesi internetiniz baglanir dediler 1 haftadir bekliyorum hala baglanmadi... Mesaja git »
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Turknette yalin internet var mi bende hat yok abone olmak icin hat mi gerekiyor.... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bulundugum yerlesim yerinde 16 mb hiz gösteriyor arkadaslar. Karasizim turknet mi alayim yoksa turktekom un kamulular icin 50gb 16 mb paketi 54.90 24 ... Mesaja git »
Hocam yalın internet kamululara özelmiş daha uygun bulamadim... Mesaja git »
Arkadaşlar 50gb 16mb hız 54.90 tl 24 ay taahhüt yeni abone olmak istiyorum. Sizce nasıl... Mesaja git »
Hocam ben 3209 a aldım 480 tl hp iadesi alacagim basvurum onaylanmis. 2700 e gelmis olacak... Mesaja git »
Hic bir sikinti yaşamadım hocam bilgisayar sapasaglam geldi... Mesaja git »
Ben hepsiburada dan integra bilgisayardan aldım... Mesaja git »
Hocam hepsiburada dan aldim iade edecegim bilgisayara zarar vermekten korktum denedim ama baya bi hirpalayacagim bilgisayari o yüzden. Geri gondereceg... Mesaja git »
Windows 10 home satın aldım. Kendisine çok teşekkür ederim. Bu kadar uygun fiyata baska yerden alamazdım. Kendisi bütün sorularıma sabırla cevap verdi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: En son 100tl bırakıyorum puma sports
Alıcı: puff
Tarih: 20 Şubat 2015; 20:53:36
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.188