Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gsserhat
Gerçek Adserhat serhat
Doğum Tarihi26 Temmuz ****
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK 0 THE NORTH FACE GTX AYAKKABI 47 numara başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Güncel. Fiyat düştü.... Mesaja git »
Formunun bozulduğu ve filesinin yırtıldığı bir gerçek. Ama rahatlığı hiç bozulmadı. 100 tl verdim toplamda iki ayakkabısına. Gayet memnunum.... Mesaja git »
★ AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
??? Yok mu hiç... Mesaja git »
COLUMBIA AYAKKABILAR Hepsi Türkiye'ye gönderiliyor... Mesaja git »
★ AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hurom meyve sikacagi alan oldu mu aliexpress ten?... Mesaja git »
Hesap kesim tarihi. Ama siz euro alıp euro olarak ödeyin. TL'ye çevirmelerine izin vermeyin.... Mesaja git »
Amazon'da pek güvenilir makina yokmuş açıkçası. Tabi 400 eurolar vermeyecekseniz. Benim bütçe max 800 lira. İki aydır sepette olan makinalarda yaprak ... Mesaja git »
Amazondan slow juicer alan var mi?... Mesaja git »
Bende Ocak ayında bunu almıştım (650w) ; Üstteki HEPA13 Cyclone7. A sınıfı enerji 650 Watt. Ev hayvanları için ek aparatta var sanırım. Okumak gerekli... Mesaja git »
Valla ihtiyaci olana cok guzel indirimler var. Ozellikle ev esyasi. Supurge izgara blender mixer tava vs. Tefal in tostmakinasi-grilleri, philipsin... Mesaja git »
Arkadaşları

lerenturk

SolidWorks Eğitmeni

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Meizu MX4 32GB

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.180