Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
xeaster
Gerçek AdEyüp Karaca
Doğum Tarihi17 Ocak 1996
KonumMalatya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ekim 2016
2. el mesaj sayısı: 44
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
i5 6600 SATILIK/TAKASLIK konusunu başlattı (dün)
Arkadaşlar işlemcimi paraya ihtiyacım olduğundan dolayı satıyorum. Garanti fatura kutu fan vs her şeyi mevcut. Alt modeller ile üzerine para verilece... Mesaja git »
[SATILIK] INTEL PENTIUM G4560 300 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
i3 6100 ler bu forumda 250-275 arası diğer pahalı yerlerde 300 liradan çok rahat bulunurken bu neyin egosudur arkadaş... Mesaja git »
i3 6098p konusunu başlattı (14 gün önce)
ürün Tari_34 tarafından satın alınmıştır.... Mesaja git »
Asus gtx 780 konusunu başlattı (14 gün önce)
asus gtx 780 referans ilanı. Ürün Tari_34 tarafından alınmıştır.... Mesaja git »
[SATILDI] ASUS GTX660 DirectCU II OC başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
Ürün tertemiz kullanılmış olup hiçbir sıkıntısı bulunmamaktadır. Daha yüksek bir modele geçtiğim için elden çıkarıyorum. Kutusu ve faturası ile birlik... Mesaja git »
%5 indirim GTX 970 ASUS STRİX OC 4GB GARANTİLİ EKRAN KARTI başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bu arada belirtmek istedim 95w üzeri işlemciniz yoksa ve birden fazla hdd yoksa 400w +80 psu larda yeterli olacaktır (Denedim biliyorum). Hayırlı satı... Mesaja git »
Satılık Sapphire R7 250X GDDR5 2GB 128Bit (Bu fiyata kaçmaz) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Fatura garanti kutu durumu nedir ?... Mesaja git »
amd 280x trix madencilere özel efsana kart başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
1300 lira veriyorum. Özelden adresinizi yazın ata binip geliyorum kartı almaya.... Mesaja git »
Takaslık Asus HD 7950 konusunu başlattı (bir ay önce)
Kart tertemiz ilk günkü gibi bir kart. Satmayı düşünmüyorum. Sadece üst modeller ile takaslamayı düşünüyorum. Video çekme işlerine gireceğim için ÖNCE... Mesaja git »
[ACİL]R9 280 veya ASUS R9 280x Arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam Trix in 400e satılma sebebi ekstra tdp değeri ve pyiasadaki %80 kasalara sığmamasıydı. Piyasayı öldürmeye çalışmayın lütfen.... Mesaja git »
Arkadaşları

alisırakaya
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: i3 6098p
Alıcı: Tari_34
Tarih: 10 Temmuz 2017; 15:57:36
Yorum
Güvenilir satıcı . Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Asus gtx 780
Alıcı: Tari_34
Tarih: 10 Temmuz 2017; 15:54:11
Yorum
Güvenilir satıcı / Ürün belirttiği gibi hatasız ve sorunsuz
İmza
Sorunlu iletişimler: Sorter47 (Ölücü birisidir. Eğer ürünü istediği fiyata vermezseniz şahsınıza hakaret eder. Mesajını görünce direk blok atın)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.043