Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mali87
Gerçek AdM.ALİ DÖNER
Doğum Tarihi9 Haziran ****
MeslekKimyager
Konumİstanbul,Çekmeköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 95
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ürün marka modeli: Microsoft wireless 3000 v2 Kablosuz klavye,mouse ve usb wireless aparatı,3 adet sıfır pil ile birlikte gönderilecektir. Ürün 5-6... Mesaja git »
ALINIK LOGITECH G440 konusunu başlattı (2 gün önce)
Sıfır ayarında logitech g440 sert mousepad arıyorum.Ptt kargo ile ücret bana ait. Uygun fiyatlı teklifler için Pm lütfen. http://gaming.logitech.com/... Mesaja git »
|SATILIK| Guitar Hero Live - Supreme Party Edition konusunu başlattı (2 gün önce)
Guitar Hero Live - Supreme Party Edition Amazon.com'dan aldım ama 1 saat anca kullandım. 19€ değerinde live kodu da var. Kullanmadım. Sı... Mesaja git »
WP veri kullanımına göre en yanlız kim? [ss] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
FPS Oyunları için CL önemi (tavsiye rica ediyorum) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam biz olaya oyun açısından baktığımız icin daha yuksek hizda okuma yazma ve kopyalama icin yüksek mhz arayisinda degiliz.ddr4 yeni bir teknoloji a... Mesaja git »
FPS Oyunları için CL önemi (tavsiye rica ediyorum) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Aynı konuyu araştıranlar icin teknopat recep baltas yorumunu eklemek isterim.konu eski ve ddr3 belleklerden bahsediyor ancak mantığın ayni olduğunu dü... Mesaja git »
FPS Oyunları için CL önemi (tavsiye rica ediyorum) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
@ No Way Out Çok tşk ederim hocam.... Mesaja git »
FPS Oyunları için CL önemi (tavsiye rica ediyorum) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
@Lana-Del-Rey Aynen hocam benim algılamamda sıkıntı var.Samimiyetimin olmadığı insanların saçma gülüşlerini ve sözde mizah anlayışlarını anlamıyoru... Mesaja git »
Teşekkür ederim hocam,ben yanlış biliyormuşum demek ki.Cevapları beklerken araştırmaya devam edeceğim.... Mesaja git »
Biz bilmediğimiz için soruyoruz hocam da,sizin bu dalga geçme ve gülme çabalarınız neyin iması onu çözemedim. Birşey öğrenmeye çalışıyoruz,ya adam gi... Mesaja git »
Arkadaşları

erceste

enigmac

123e

KirkLeeHammett

cihan85

harmek

Rinkhal

historicalmann

Emtn11

xmacix

R53

qkhn0112

Ahmet322

rodney29

ozcan8845
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: |SATILDI| ASUS RADEON R9 280X DirectCU II TOP EKRAN KARTI
Alıcı: oemci32
Tarih: 19 Aralık 2015; 16:59:54
Yorum
Güzel bir alışveriş oldu, ilgisi ve güzel konuşması nedeniyle teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: |Satıldı|Xigmatek Red Scorpion İşlemci Soğutucu
Alıcı: Ecelle100lesh
Tarih: 4 Aralık 2014; 19:25:37
Yorum
Güzel alışveriş anlayışlı birisi tavsiye ederim.
Genel Puan

Ürün: |SATILDI| Kingston Hyper X Blu 4 Gb Ddr3 1600 mhz cl9 Ram
Alıcı: Ecelle100lesh
Tarih: 4 Aralık 2014; 17:08:06
Yorum
Güzel paketleme saglam alışveriş.
Genel Puan

Ürün: SATILDI HTC ONE X
Alıcı: qkhn0112
Tarih: 15 Eylül 2014; 2:53:42
Yorum
İlgine çok teşekkür ederim. Sorunsuz yolladın ve anlayışın için çok sağol ve iyi alışverişler dilerim
Genel Puan

Ürün: |SATILDI| POWERCOLOR HD7870 PCS+ EZ EDITION EKRAN KARTI
Alıcı: enigmac
Tarih: 14 Temmuz 2014; 14:07:13
Yorum
Güvenilir, hızlı, ilgili bir arkadaş. Gözünüz arkada kalmadan alışveriş yapabilirsiniz. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI]Western Digital Caviar SE WD2500JS 250GB 7200 RPM 8MB Cache SATA ve SAMSUNG 80 GB 7200 RPM
Alıcı: cancan2005
Tarih: 30 Mayıs 2012; 16:40:15
Yorum
Herkes gönül rahatlığıyla alış-veriş yapabilir.mali87 iyi bir insan.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
my pc
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.076