Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NobodysPerfect
Gerçek AdSıla Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
6 Ay İçinde Yapmak İstedikleriniz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 sa. önce)
herkes kendisine yazsın 6 ay sonra hepsini yapabildiniz mi bakarsınız. todo listesi gibi. şu an okuduğun kitabı bitir sonra yeni aldığına artık başl... Mesaja git »
kendinizi nasıl mutlu ediyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Müzik dinleyerek, youtube'da sevdiğim vloggerların videolarını izleyerek, hayal kurarak, ama genelde ağrılarmın olmadığı zamanlar (Romatoid Artrit... Mesaja git »
Lise sondan beri yatıyorum. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Adam gibi ders çalışmaya orta sonda başladım denebilir, yüksek puanlı bir fen lisesi kazandım. Lise 1'de lise 2 ve lise 3'ün konularını bitird... Mesaja git »
Vodafone ucuza tarife arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
https://img.donanimhaber.com/upfiles/2084928/7c43825d-544b-4fd3-919a-9e5ac49c3121.PNG şuna bir bakın isterseniz... Mesaja git »
Merhaba, link var mı acaba?... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bilgilendirme için teşekkürler... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Türknet'de cayma bedeli var mı? Ben de taahhüt yok diye geçmeyi düşünüyordum... Mesaja git »
--------- BEŞ Adımda Ücretsiz İNGİLİZCE Öğren --------- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
KURALLAR Bu konulardaki gereksiz mesajların önüne geçmek için birkaç tane kural öneriyorum. Çünkü gerçekten artık aynı soruları cevaplamaktan bıkt... Mesaja git »
Yalın internet tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Şu an için Türknet'de karar kıldım çünkü en avantajlısı o görünüyor şimdilik hemde taahhütsüz, 1 mayısa kadar kullanırım beğenmezsem başka taahhütlü... Mesaja git »
Yalın internet tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ben de Türknet'e geçmeyi düşünüyorum. Özellikle 1 mayısa kadar taahhütlü paketlere geçmemek şu an için en iyisi sanırım. Bugün işlemleri gerçekleştir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063