Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alprn46
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aynen sow'dan 1 cm uzun o yüzden kazma Sow'u bende istemiyorum ama komik duruma düşüyorsunuz,adam Fenerbahçe'ye yıllarca hizmet edip para kazandırara... Mesaja git »
Leatherface (????) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Şöyle sağlam bir gore filmini bende çok özledim baya eğlenceli oluyor.En son Evil Dead iyiydi onu da izleyeli 4 yıl oldu.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu Neustadner ne içiyorsa bana da versinler röportajda; maçı düşününce penaltı hariç pozisyonları yoktu,biz 1-2 pozisyon yakaladık ama değerlendiremed... Mesaja git »
Benim akıl başka yerlere gitti Son filmi düşününce film konusuz,doğaçlama olsa da şaşırmam... Mesaja git »
Jim Carrey'nin Filmleri Neden Düşük Puanlı? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Jim Carrey bulunduğu yapımlardan ziyade oyunculuğuyla öne çıkan bir aktör.Eternal Sunshine of the Spotless Mind ve Truman Show filmleri en başarılı ik... Mesaja git »
Konusu olacağını düşünmemiştim derken Remake serisi bence çok başarılıydı Jessica ablanın oynadığı ilk film çok iyiydi bence ama beklenen patlamayı y... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Aykut,Lens'i bende isterim falan dedi ama Beşiktaş'ta Lens'i kiralamak istiyormuş eğer bir şekilde kiralamaya ikna ederse Sunderland'i ortalık karışır... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Isla transferi umarım doğru değildir,doğruysa Lens'in gelme ihtimali daha da düşecektir.Dirar'ı yedek bekleteceğini sanmıyorum.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Lens'i çok severim önceki postlarımdanda görebilirsiniz ama empati yapınca Lens'in yaptığı karaktersizlik.Takımının sözleşmeli oyuncususun şu yaptığı ... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Şartlar zorlanıp Clichy alınmalıymış,Hasan Ali yedek olmaktan öteye gidecemeyecek defansta da hücümda da hatalı.Alper aynı Alper.Takımın sınırlarını z... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.102