Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Limones
Gerçek AdAhmet
Doğum Tarihi21 Nisan ****
KonumKarabük,Safranbolu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Eylül 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MFi Kablolar 2.1A Ugreen Kablo (Beyazını kullanıyorum, yıl oldu hala soyulmadı) https://tr.aliexpress.com/store/product/Ugreen-... Mesaja git »
Solcu olmasam da icraatları iyi olan en azından çoğu belediye tarafından örnek alınması gereken başkan.... Mesaja git »
Antidepresanlar vücudumun içine etti başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bence en iyi antidepresan spordur. Bence kendine bir spor dalı bul onunla uğraş. Ben de biraz asosyalim ancak spor yaparak rahatlıyorum. Ben yüzme yap... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam bağladığınızda sürücü kurulumu yapiyor olabilir. Biraz bekleyin bilgisayara ya da telefona bildirim gelmezse başka kablo deneyin. İlla orjinal k... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Ozellikleri biraz düşük ama Xiaomi Redmi 4x olabilir. Oyun oynanmiyorsa felan idare eder 700 tlye. Ithalatçı garantili tek sıkıntısı o olabilir.... Mesaja git »
Marka yazmadan 3 cümle ile telefonunu anlat başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Hayır. Lg G2 hocam.... Mesaja git »
Marka yazmadan 3 cümle ile telefonunu anlat başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Ekran sararması, kronik sorunlar, kızılötesi özelliği... Mesaja git »
Gelir 1400 Gider 1480 Hadi Bunu Açıklayın! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Onlar maksimum 5bin tl alırsa sorunların cogu cozulur. Zaten herseyi devletten yiyolar.... Mesaja git »
T.C kimlik numaranızı okuma şekliniz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
4+2+2+3... Mesaja git »
Yabancı takım tutanlara tepkiler... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bulunduğun sehrin takimini tut. Ne gerek var elaleme. Hem anadolu takimlari buyuklere karsi daha eglenceli oluyor izlemesi. Bende seviyorum yabancı ta... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG G2
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.133