DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Kablonet ile ilgili her şey...
41.086
Cevap
211
Favori
2.099.471
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> KabloNet >> Kablonet ile ilgili her şey...
Giriş
      10 Mesaj
      13 Şubat 2017 19:25:19
      merhaba kablonet kullanan arkadaşlar kablonet bugun upload hız sounu yasayan var mı bende sabahtan beri upload oranı speedtest olcemiyor hız ve ping degeri olması gerektigi gibi resim veya dosya hicbir sey yukleyemiyorum buraya da malesef resim yukleyemiyorum baskalarında da bu sorun var mı veya cozumunu bilen ..sabahta şikayet olustudum musteri hizm. ama servis gelmedi

• Çavuş
      89 Mesaj
      13 Şubat 2017 20:39:31

Ankara'da sorun yok normal görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5shdw0 -- 13 Şubat 2017; 20:41:42 >
      |
      |
      TheNet1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kablo Tv Temel Paket Kablonet 25 mbps 25GB AKK Kabloses 100 dk Heryöne 3000 dk Şebeke İçi =31,99 ₺
    • Er
      10 Mesaj
      13 Şubat 2017 20:49:32
      yarın tekrar servisi arayacagım biraz arastırdım bu kunuyu sanırım gurultu snr sorunu var ve benim upload oranı 0 yok:/ mutlaka servislik bir durum
      |
      |

• Er
      10 Mesaj
      13 Şubat 2017 20:51:14
      quote:

Orijinalden alıntı: 5shdw0

Ankara'da sorun yok normal görünüyor

cevap icin sagol dostum ama ben manisadyım

linki zar zor yukledim asagıda kanıtı
      http://i.hizliresim.com/bkqa0Y.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNet1 -- 13 Şubat 2017; 20:58:8 >

• Yüzbaşı
      894 Mesaj
      13 Şubat 2017 23:54:25

Yok hayır.emin olmak amaçlı baktım kapalı.

Zaten kafasına göre oluyor. Zamanla alakası olmadığı belli olacak tarzda. Ps3 oynarken çok yapıyordu

Şimdi de Teledünya kutu takılıyken bir anda kapanıp standby haline geçiyor. 5 günde 5-6 kere falan yapmıştır.

Lg lerde böyle bir sorun kronik şekilde varmış.

Çoğu kullanıcı şikayetçı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      agritux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1091 Mesaj
      14 Şubat 2017 09:18:00
      evet arkadaşlar; yeni bağlanan kablonet hizmetimizin ilk bağlantı kopmasını 2.günün sabahı yaşadık, bir "maşallah"ınızı alırım artık

şaka bir yana modem arayüzünde online görünüyorum, modemin "ds", "us" ve "online" ışıkları da sürekli ve yeşil yanıyor... ama hiç bir şekilde bağlantı yok...

modemi aç kapa yaptım, bilgisayarı bile aç kapa yaptım ama değişen bişey olmadı... şimdi işe geldiğim için daha fazla uğraşmadım ama akşam eve döndüğümde bağlantı geri gelmemişse arıza kaydı açtırmaktan başka bir seçeneğim yok galiba?

Intel i5-4670K / Msi Z87-GD65 Gaming / 16 GB (4GBx4) GSkill Ripjaws DDR3-1600Mhz / Zotac 8GB Gtx1070 Amp! Edition / 256GB Samsung 840 Pro SSD / 500GB Samsung 850 Evo SSD / 2TB WD Caviar Black 7200rpm / 2TB WD Caviar Green Intellipower / 4TB WD Caviar Blue Intellipower / Seasonic Platinium 860 watt / CoolerMaster Haf-X / CoolerMaster Hyper212 Evo / Logitech K800 Wireless Illuminated / Logitech M705 / Logitech Wireless Gamepad F710
    • Binbaşı
      1402 Mesaj
      14 Şubat 2017 09:46:06

Aynı durum bende de var hocam genel sorun varmış. Müşteri Hizmetlerinin haberi yok modem servisi aradım onlar söyledi

|
      |
      mortarxl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1827 Mesaj
      14 Şubat 2017 10:19:11
      İzmir'de 3 saattir kesik internet, modem ışıkları hepsi yeşil yanıyor, var mı İzmir'den biri?

• Teğmen
      173 Mesaj
      14 Şubat 2017 10:20:10

Genel sorun varmış izmirde
      |
      |
      djcool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN ID: Pohowo
    • Binbaşı
      1827 Mesaj
      14 Şubat 2017 10:26:14

Teşekkürler, online hizmetlerden baktım orada genel arıza gözükmüyor. Bekleyelim bakalım.

Düzeltme: webden baktım şimdi gözüküyor genel arıza olarak. Türksat'tan kaynaklı olmayan arıza denmiş, kimden kaynaklı acaba, saçma olmuş. Ve 10 saat yazıyor giderilme süresi. 2017'de durum çok ilginç.

Düzeltme 2: internet geldi 10:50 itibari ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djcool -- 14 Şubat 2017; 10:49:29 >
      |
      |
      evrim3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      10 Mesaj
      14 Şubat 2017 13:04:27

tekrar aramama gerek kalmadan bu sabah sorunu haletmişler sanırım ve eski normal degerlerine dondu baglantım

kanıtı

http://hizliresim.com/Nlav3a
      |
      |
      TheNet1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      12351 Mesaj
      14 Şubat 2017 16:51:37
      Şöyle bir soru yaşayan oldu mu hiç ?

Arkadaş yayın yapıyor...Gündüzleri hiç sıkıntı yok
      Ama akşamları drop olmaya başlıyor, görüntü takılıyor twitch yayınında...Akşamları upload stabil olmuyor belliki

Son 1-2 haftadır olan sorunu...Merkezden modemi kapalı görünüyormuş. O kadar gelip gittiler hala çözemediler sorunu

Sebep ne olabilir ? Benzer sorun yaşayan oldu mu ?

Intel i5-6500 / MSI H110M PRO-VD / EVGA GTX970 FTW+ / 16 GB DDR4 / Crucial BX200 / Zalman Z3 Plus
    • 14 Şubat 2017 17:16:05
      1,5 yıldır kullandığım taahhütlü kablonet internet aboneliğimi devretmek istiyorum. 25 mbps hızında 25 GB adil kullanım kotalı Aralık 2017 tarihine kadar taahhüt süresi vardır. başka bir şehre taşındığım için devretmek istiyorum. fiyatına göre hızı gayet iyi ve piyasada aynı hizmeti veren diğer sağlayıcılardan daha ucuzdur. tam öğrenci dostu ve her yıl aralık ayı gibi yeni ve daha ucuz kampanyalar sunmaktadır. fiyatı 30 TL dir. İsterseniz daha üst paketlere de fark ücretini ödeyerek geçebilirsiniz. şu an hiçbir borcu yoktur. sadece alan arkadaşın 12 TL gibi bir nakil ücreti ödemesi gereklidir.
      |
      |

• Yarbay
      2621 Mesaj
      14 Şubat 2017 19:39:50
      quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Şöyle bir soru yaşayan oldu mu hiç ?

Arkadaş yayın yapıyor...Gündüzleri hiç sıkıntı yok
      Ama akşamları drop olmaya başlıyor, görüntü takılıyor twitch yayınında...Akşamları upload stabil olmuyor belliki

Son 1-2 haftadır olan sorunu...Merkezden modemi kapalı görünüyormuş. O kadar gelip gittiler hala çözemediler sorunu

Sebep ne olabilir ? Benzer sorun yaşayan oldu mu ?

Son 20 gündür akşam saatlerinde upload değil fakat download da sıkıntı yaşıyorum. 50mbit hızım 3-10 mbit arasına düşüyor. Günün diğer saatlerinde problem yok.
      |
      |

• Yüzbaşı
      370 Mesaj
      15 Şubat 2017 00:43:26
      Merhaba, Konya'da 1 günde geçiş işlemlerim tamamlandı. Uyku yok paketini aldığımız gibi aktif hale geçiyor mu? Yoksa belli bir süre geçmesini mi beklememiz gerekmekte?Bilgisi olan var mı acaba teşekkürler.

• Yüzbaşı
      463 Mesaj
      15 Şubat 2017 05:22:10
      quote:

Orijinalden alıntı: tt7n4

Merhaba, Konya'da 1 günde geçiş işlemlerim tamamlandı. Uyku yok paketini aldığımız gibi aktif hale geçiyor mu? Yoksa belli bir süre geçmesini mi beklememiz gerekmekte?Bilgisi olan var mı acaba teşekkürler.

Hayırlı olsun...

Online İşlemlere giriş yaptığınızda Uyku Yok paketi başlangıç ve bitiş tarihlerini görebiliyorsunuz.Cep telefonunuza da ayrıca mesaj geliyor. ''Uyku yok servisiniz aktif hale getirilmiştir.İyi gezintiler.''

Cep telefonunuza mesaj geldiyse gece 00 itibarıyla başlayabilirsiniz. Yok halen gelmediyse, Online İşlemlerde Uyku Yok servisinin Açık görünüp görünmediğine bakın.

İyi gezintiler.
      |
      |

Yurtta Sulh, Cihanda Sulh.
      Mustafa Kemal ATATÜRK
    • Yarbay
      12351 Mesaj
      15 Şubat 2017 14:01:26
      quote:

Orijinalden alıntı: tt7n4

Online hizmetlerden gece 12 de bile alsan 5-10 dk sonra aktif hale geliyor

Intel i5-6500 / MSI H110M PRO-VD / EVGA GTX970 FTW+ / 16 GB DDR4 / Crucial BX200 / Zalman Z3 Plus
    • Yüzbaşı
      370 Mesaj
      15 Şubat 2017 14:36:36

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Alıntıları Göster

Online hizmetlerden gece 12 de bile alsan 5-10 dk sonra aktif hale geliyor

Teşekkürler, mesaj geldi 7 dk içinde aktif olmuş.
      |
      |
      Bahsedilenler: Savisvasa

• Yüzbaşı
      894 Mesaj
      15 Şubat 2017 17:49:19

1 aylık mi bu sonra iptal etmek gerekiyor mu yoksa otomatik iptal oluyor mu?

|
      |
      tt7n4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1911 Mesaj
      15 Şubat 2017 19:01:56
      quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

1 aylık mi bu sonra iptal etmek gerekiyor mu yoksa otomatik iptal oluyor mu?

Otomatik uzatmalı olan var onu seçmediyseniz 1 aylık
      |
      |

Galatasaray 2017-2018
      #1 Fernando Muslera #2 Mariano Ferreira #3 Maicon Roque #4 Serdar Aziz #5 Ahmet Çalık #6 Tolga Ciğerci #7 Yasin Öztekin #8 Selçuk İnan #9 Eren Derdiyok #10 Younes Belhanda #11 Sinan Gümüş #14 Martin Linnes #16 Cédric Carrasso #17 Emrah Başsan #18 Bafétimbi Gomis #20 Badou Ndiaye #21 Tarık Çamdal #24 Garry Rodrigues #25 Fernando Reges #28 Koray Günter #33 Iasmin Latovlevici #64 Jason Denayer #67 Eray İşcan #89 Sofiane Feghouli
      Igor Tudor

Reklamlar
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR3
0,688
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.