Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Knight Artorias
Gerçek AdKerem Aytekin
Doğum Tarihi1 Ekim 1997
KonumSamsun,Atakum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu Ülkenin İnsan Profili Nereye Gidiyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Link i atabilir misin merak ettim... Mesaja git »
Türkiye'deki En Kullanılabilir Haber Kaynağı? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Diken okuyorum. Gayet de başarılı haberciler.... Mesaja git »
Basit matematik yapalım başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Düşüncelerimi yazıya dökmüşsün.[:'(]... Mesaja git »
Zippo'nun Benzini Çabuk Bitiyor başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Sızıntı varsa uçuyordur. Bizim arkadaşım 1950lerden mi ne kalma zippo vardı benzin dayanmıyordu. Kapağı tam kapanmadığı için uçuyordu benzin... Mesaja git »
3.Dünya Savaşında Hayatta Kalmak İçin Planınız ne? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hayatta kalmayı düşünmüyorum... Mesaja git »
Falınıza Bakıyorum (Doğaüstü Güçlerim Var) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Yaz bakiyim ... Mesaja git »
Satılık P3 Slim Kasa + 2 Kol + 4 Oyun - 700 TL Kargo Dahil başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam bende arıyorum ps4 yada uygun bir ps3 ama fiyatlara bakıyorum da ps3 için bile 800 lira civarı istiyorlar kırılmış yanında bir kaç oyun hediyel... Mesaja git »
Türkiyenin en huzurlu yılları 1980 ve 1998 yıllarıdır başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
[8D][8D][8D][8D][8D][8D][8D][;)][;)] ''Ben çocukken her şeyin farkındaydım'' diyen tiplere ayrı bitiyorum. Siz özeldiniz hepiniz zaten.... Mesaja git »
Enstrümantal Müzik Yapıyorum İlgilenenler İçeri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşım gerçekten çok hoşuma gitti. Seul contre Tous 2:10 civarında tüylerim diken diken oldu. Kesinlikle devam etmelisin... Mesaja git »
[BERBER sorunu] ALLAH BELAMI verdi yarına kadar düzelir mi [SS'li] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Abicim git 3 e yada daha yüksek bi numaraya vurdur valla içim acıdı. Korkuyorum lan artık saç kestirmeye.... Mesaja git »
Arkadaşları

Thomas Müller

CastellonA

cr4ck.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Dark Souls

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.080