Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
daytripper25
Gerçek Ad 
KonumTrabzon,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Asus 176cx 7 inch tablet beyaz konusunu başlattı (4 ay önce)
Ürünü 2 yıl önce vatandan 330 tlye almıştım. E kitap okumak için hevesle aldim. Ancak lg g3 alınca pek kullanmadım. Temiz cihazdir. Hiçbir sorunu yok.... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Yellowsouth kardeş. Ben de bu motion özelliğini merak ederdim mini m8s 2 alana kadar. Lg tv var bende. Şöyle söyleyim. Kodide hdd den ya da online fi... Mesaja git »
M8S plus android TV box başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hem kendi youtube uygulamasında hem kodideki youtube uygulamasında hem de normal youtube sitesinde videolar akıcı olmuyor. Titreşimli görüntü mevcut. ... Mesaja git »
M8S plus android TV box başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Aliexpressten aldığım mini ms8 2 cihazi 16 gunde teslim aldim. Cihaz gayet güzel. İlk başta videolar akıcı değildi. Acayip canım sıkıldı bu duruma. So... Mesaja git »
Aliexpressten cuma günü mini m8s 2 siparişi verdim. 41.69 dolara geldi. 2 gb ram 8 gb rom modeli.Aynı gece kargoya verilmiş. Postnl kargo firmasiyla. ... Mesaja git »
Bu cihazlar için android telefonda kumanda programı var mı? Yoksa air mouse almak zorunda mıyız?... Mesaja git »
200 TL YE ANDROID BOX başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Yeni konu açmak istemedim. Şu ürün internetten fil dizi izlemek için yeterli midir. Fazla para vermek istemiyorum. Fiyat çok uygun.https://m.tr.aliexp... Mesaja git »
Türk Telekom İnternet Hız Sahtekarlığı başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Demeye çalıştığım su ki tesisat aynı modem kablolar vs aynı hiz aniden neden düşüyor?... Mesaja git »
Türk Telekom İnternet Hız Sahtekarlığı başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
https://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=41713434 Bu konunun son sayfasinda belli tarihlerde yaptığım hız testleri mevcut. 1 sene once 14 mbs i... Mesaja git »
Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Arkadaşlar ttnet modem kablo ic tesisat vb kaynaklı diye diretiyor hız dusmesi sebebini. Upload hizim dusmezken download düşüyor. 1 sene once hız 14 m... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.045