Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bgunduz26
Gerçek AdBahaddin gündüz
Doğum Tarihi28 Şubat 1986
KonumHatay, Dörtyol
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadaslar asğıda belirteceğim parfumlerim satılıktır.Kargo alıcıya ait olmakla birlikte ürünler kesinlikle orjinaldir. F... Mesaja git »
SATILIK PARFÜMLERİM (indirim yapıldı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
KENDİ KULLANDIĞIM ORJİNAL PARFÜMLERİM Parfümler N11, Mizu, forumda bilinen kişiler ve yurt dışından alınma yada tak... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bi bende gitmedi bu lanet Ghost Sadece azaldı biraz .Eskiden mavi ışık filtresinde değe15 yapıyorken gidiyordu. Şimdi 5 e düşürdüm ghost çıkmıyor.Tele... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ben de hiçbir değişiklik yok. Yine aynı şekilde deli gibi ghost devam ediyor... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
https://img.donanimhaber.com/upfiles/1707714/2b79f72b-8b9e-4df4-a9a4-bb154ac88d98.jpg Bir minik iki devi devirmek üzere. DHP... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bende orjinal Aventus ta var , Afnan da var . Benzerlik ve Performans gayet başarılı. Eserin Aventus prive kullandım bir ara , onda da benzerlik ... Mesaja git »
ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar parfümlerimden dekant olarak satıyorum ; isteyen olursa ilanıma bakabilir şişeli almaktansa bu şekilde daha fazla parfüm deneme sansı olabi... Mesaja git »
Satılık Dekant Parfümler .( Yeni Eklemeler oldu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hayırlı ve güzel günler de kullanmanı dilerim dostum .Yorumların için de teşekkür ederim .... Mesaja git »
ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güvenilirdir .Merak etmeyin... Mesaja git »
Checkfesh.com de deneyin bir de , bazen çıkmayabiliyor çünkü ... Mesaja git »
Arkadaşları

kanbankasi

zehir25
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.168