Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spyman
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Klavye özelliklerinde yüksek kontrastlı klavye sekmesini aktif etmişsin. Ben hep sarı kullanırım. Kapatırsa siyaha dönecek. Yan tuşalara değersen açı... Mesaja git »
S7 edge den s8 e geçtim. S7 edge 7.0 ile zaten problemsiz bir telefondu. S8 için samsung touchwiz ara yüzünü tam dokunmatik için özelleştirmiş.... Mesaja git »
S7 edgeyi takasa vererek s8 aldım. Touch wiz farklı, çok keyifli bir telefon, Parmak izi sensörünü açarken hiç kameraya dokunmadım. Parmak izi... Mesaja git »
Fatura yoksa garantide yok. Adam fatura kopyesinden fotokopi çeksin işini görür. Kimse orjinali istemez.... Mesaja git »
Bixby i çözebilen varmı. Fotoğraf çekiyorum alakasız ne kadar ağaç varsa getiriyor. Başka ne iş yapar ki... Mesaja git »
Telefonu bu gün s7 edge yi vererek aldım. 5.8 inc aynen avuçlarımda. İmkanı olan bu teknolojiyi hayatında ertelemesin. 1 eliniz kameraya değmiyo... Mesaja git »
Cep telefonumu ankara Nata Vega da argold firmasında 2000 liraya saydılar üzerine 1800 lira vererek s8 aldım satış temsilcisi Kaan Bey teşekkür ederi... Mesaja git »
S7 edge mi 15 liralık şeffaf kılıfla kullandım. Şantiyede hiç problem yaşamadım. Defalarca düştü. S 8 alırsam yine 15 liralık kılıfla koruyacağım.... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8 ve S8+ modellerinde ses kesilme sorunu başladı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İnsan aklına hakaret, reset attıktan 3 4 gün sonra tekrar başlıyor diyor sanrada yazılım promlemi değil diye saçmalıyor. Teknolojiden anlamaya ger... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S8 (SM-G950F) / GALAXY S8+ (SM-G955F) [ANA KONU] ★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Iyi denk gelmiş. Güle güle kullanın. S8 ile S7 edge arasında ilk gözünüze çarpan farkları söyleyebilir misiniz.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
58DEF2AF4D36427A941199B0A95A7FC1.jpg58DEF2AF4D36427A941199B0A95A7FC1.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125