DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★★ SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
78.027
Cevap
448
Favori
3.125.341
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5892 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:17:24

çünkü muhteşem kampanyanın uzmanları henüz açmadı, beklemelisiniz, belki bugün açarlar belkide tarihi değiştirirler, ikidebide yenilikler yapıyorlar...
      |
      |
      Bahsedilenler: urcan111

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 7 saat 9 dakika kadarı kaldı.
      29 Nisan 2013 17:21:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

Alıntıları Göster

hocam dün exynoslu s4 ün ramini temizledikten sonra kullanıcıya 520 mb kullanılabilir ram kaldığını gördüm.yani telefon hiçbir şey yapmadığımızda bile 1.3 gb ram kullanıyor.2 günlük kullanımla kullanılan ram miktarı bu seviyelere kadar çıkmış.bende s3 te perseus kernel ile 500 mb zram ayarlayarak ram sorunu bir nebze çözdüm.android 4.2 ile birlikte s3 e özel ram yönetimi gelecek ayrıca samsung 200 mb zram ayarlayacak.böylece daha iyi multitasking yapabileceğiz.biz bu zram miktarını 500 mb ta çıkardığımızda s3 ün ram sorunu tamamen ortadan kalkacak.eğer sadece ramden dolayı s4 almak istiyorsanız bence s3 ile devam edin.android 4.2 ile s3 ün ram sorunu ortadan kalkacak.1 ay içinde 4.2.2 güncellemesini almaya başlarız.bende s4 ü beğendim ama fiyatı iyice düşmeden almayı düşünmüyorum.çünkü elimizde s3 varken s4 e 2000 lira para vermeye değmez.

hocam valla sevindirdin beni :) bu haber kesinmidir peki. hiç bi oyunda sorun yaşamıyorum ancak oyun acıkken 2-3 uygulama acıyım derken telefonda hafif kasma oldugunu hıssedıyorum. eğer bu ram sorunu bi nebze duzelıcekse harıka olur. bunu kardeşıme bırakıp S4 almayı dusunuyorum fıyatlar biraz daha düşünce daha iyi oldu boylesi :) sırf ram ve ufak tefek tasarım değişiklikleri için boşu boşuna 1500-1600 tl vermek istemiyorum zaten cok oyun oynayan birisi degılım ama yınede benı bıraz rahatsız edıyordu . olursa super olur.

• Binbaşı
      1411 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:33:11
      s4 ü eline ulaşan bi arkadaş varsa video çekip foruma koyabilirmi ?
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• 29 Nisan 2013 17:33:54
      quote:

Orijinalden alıntı: seyda07

Herkese merhabalar arkadaşlar kliksa' dan ürün alan arkadaşlar için kötü bir süpriz gelen maili aynen buraya ekliyorum.
      Ben siparişimi iptal ettirmeyi düşünüyorum.
      Sayın İlgili,

kliksa.com'a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Siparişinizin teslimat süreci ile ilgili geçici bir aksaklık yaşanmış olup, 03 Mayıs 2013 tarihine kadar gönderimi gerçekleştirilecektir.http://www.samsung.com/...t2_yenigalaxys4_20130418 adresinden de ulaşabileceğiniz üzere 06 Mayıs 2013 tarihine kadar Yenigalaxys4.com’ dan hediye yapabilirsiniz yapabilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

kliksa.com

İptal etmek mantıklımı değil mi ?

Bugun s4 de ayni gun sevkiyat ibaresi vardi bende bu sebebten urunu aldim boyle bir rezillik yaparlarsa iptal ederim , bu aksami bekliyorum kargo bilgilerinin girilmesi icin.

Hem urun resminde ayni gun sevkiyat hemde s4 e girince 16.00 a kadar olanlar icin ayni gun sevkiyat ibaresi vardi.

Su an o ibareyi kaldirmislar umarim biz etkilenmeyiz.
      |
      |

Xiaomi Mi5 128 gb
      İpad Air 2 16 gb
    • Yarbay
      8295 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:34:09
      quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Alıntıları Göster

http://www.amazon.com/S...8MEIQCU/ref=pd_sim_cps_3

Hocam linkteki ürünü almaya çalışıyorum ama Türkiye'ye gönderim yok diyor, bana bir yardımcı olabilir misiniz?

Her ürünü göndermiyor amazon başka satıcı dene
      |
      |

• Yüzbaşı
      424 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:34:16
      quote:

Orijinalden alıntı: Rodman1907

Alıntıları Göster

Turkcellmagaza.com'dan 32 GB alan ilk 1000 kisiye kablosuz sarj unitesi hediye. Sevkiyatlar 21 Mayis' ta baslayacak. 32 GB sadece Turkcell'de olacak. Kesin bilgidir.

Peki ilk 1000 kisiden oldugumu nereden bilecegim ayrica turkcellin siteden turkcell hat olmadan nasil vericem on siparis bilginiz varmı
      |
      |

• Yarbay
      3389 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:35:45
      quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

ilk şarjdan sonra normal kullanım 8 saatte %10 gitti sanırım s3 e kıyasla %10-20 civarı daha iyi gidecek gibi...

Ekran süresi ne kadar açık kaldı.
      |
      |

LOST/CHUCK/THE VAMPIRE DIARIES/ARROW/NIKITA/PERSON OF INTEREST/HEROES/REVOLUTION/KYLE XY/FRINGE/V/FLASHFORWARD/TRUEBLOOD/DEXTER/SUPERNATURAL/NEW GIRL/THE LOST ROOM/THE WALKING DEAD/PERSONS UNKNOWN/HAVEN
      DH KİTAP TUTKUNLARI
    • Teğmen
      189 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:37:17
      quote:

Orijinalden alıntı: suleyman.sry

Alıntıları Göster

6 Mayıs'a kadar uzattılar. Bu nedenle 07 Mayıs'ta imei girişleri aktif hale gelecek sanırım...

insallah öyledir :) camura yatmasınlarda
      |
      |

• Yarbay
      12222 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:41:06

45dk ekran olması bile gayet iyi. Ben 50dk'yı uçak modu ve en düşük parlaklık ile görebiliyorum ama bekleme olmazsa Öyle bir kullanım için gayet güzel bir pil ömrü vermiş.
      |
      |
      Bahsedilenler: TuRaN.z

SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE KULLANICILAR KULÜBÜ
      <<<Samsung Galaxy S3 i9300 Yazılım-Kamera Ana Konu>>>
      Samsung Galaxy S6 G920F Android MM 6.0.1- Galaxy S5 G900F Android MM 6.0.1 Stok, Galaxy S4 i9500 MM, Galaxy S3 i9300(Stock +Viper Sound Mod)
      i7 2600K @4.5GHz@1.340V
      + Asus P8P67 Pro+ MSI Gaming X GTX 1070Pascal
      +Corsair Vengeane 16GB 1600 CL10+Samsung 840 Evo 120GB SSD+Crucial MX300 750GB SSD+3xHD103SJ(2xraid0+1xDepo)+Corsair HX850i Digital PSU + HAF X+Asus VE247H
      + Logitec G430 + G502
      “We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the Universe. That makes us something very special.” -Stephen William Hawking
    • Çavuş
      89 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:41:21
      telefon şirketlerinden s4 almanın mantığı var mı acaba,

adamlar resmen kazık atıyorlar, matematik bilmeyenleri kandırıyorlar.

ben bakanlığın yerinde olsam hepsine yasak koyarım.
      |
      |

pink floyd
    • Yüzbaşı
      862 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:41:50
      S4 icin custom rom cikti mi arkadaslar nereden yukleyebiliriz. Adi aklima gelmiyor darky idi sanirim onun tarzina alisigim. Buna da hemen yuklemek istiyorum. Mevcut romlar olur mu acaba?
      |
      |

• Çavuş
      69 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:44:33
      89 sayfa sonunda şuna karar kıldım arkadaşlar

S4 alanlar yazmıyor...

Çünkü 2000tl verdiklerine pişmanlar...

Ne resim çeken paylaşıyor...

Ne telefon hakkında yorum yazan var doğru dürüst...

Ne şarj hakkında konuşan var...

Ne ram hakkında konuşan var...

Ne ısınma sorunundan bahseden var...

Sonuç: Samsung S4 ile bize çelmeyi takmış...

Geçmiş olsun...

• Binbaşı
      1857 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:46:23
      quote:

Orijinalden alıntı: M0SCHIN0

Alıntıları Göster

hocam valla sevindirdin beni :) bu haber kesinmidir peki. hiç bi oyunda sorun yaşamıyorum ancak oyun acıkken 2-3 uygulama acıyım derken telefonda hafif kasma oldugunu hıssedıyorum. eğer bu ram sorunu bi nebze duzelıcekse harıka olur. bunu kardeşıme bırakıp S4 almayı dusunuyorum fıyatlar biraz daha düşünce daha iyi oldu boylesi :) sırf ram ve ufak tefek tasarım değişiklikleri için boşu boşuna 1500-1600 tl vermek istemiyorum zaten cok oyun oynayan birisi degılım ama yınede benı bıraz rahatsız edıyordu . olursa super olur.

hocam s3 için çıkan sızıntı 4.2.1 de ram yönetimi daha iyi ve telefon 4.1 e göre çok daha akıcı çalışıyor.üstelik 200 mb lık zram oluşturulmuş.ancak sızıntı olduğu için bazı hatalar mevcut.sızıntı sürümde ram kullanımı 800 mb ye kadar yükselsede zram sayesinde telefon akıcılığını kaybetmeden çalışmaya devam ediyor.4.2 nin ram yönünden daha iyi olduğu kesin bu yüzden sadece ram için galaxy s4 e geçilmez diye düşünüyorum.
      |
      |

• Yarbay
      5892 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:47:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

45dk ekran olması bile gayet iyi. Ben 50dk'yı uçak modu ve en düşük parlaklık ile görebiliyorum ama bekleme olmazsa Öyle bir kullanım için gayet güzel bir pil ömrü vermiş.

ekran parlaklığı %50 ama otomatik modda, pil banada iyi geldi bu çözünürlüğe göre ekranın daha çok pil tüketeceği söyleniyordu sanki tam tersi gibi bir durum var orasını çözemedim, s3 ten zaten memnundum onun kadar bile olsa yine yeterdi ama kesinlikle artı süresi olacak çünkü bilindiği gibi en az 5-6 tam şarjdan sonra batarya daha iyi performans veriyor...
      |
      |

• 29 Nisan 2013 17:52:21
      arkadaşlar şu 8 çekirdek meselesini biraz açıklar mısınız ? bildiğimiz 8 çekirdekten farklı gözüküyor biri a15 4 çekirdek diğeri cortex a7

Sol hükümet ameliyata narkozsuz alır, en azından hangi organınızı söktüğünü anlarsınız; Sağ hükümet ameliyata narkozla alır da, nerenizi kaybettiğinizi dahi anlayamazsınız. Necmettin Erbakan ►► ◄◄
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      29 Nisan 2013 17:56:18

Peki beyaz ve siyah ekran ile karşılaştırma yaparken fotoğraf çekip eklemeniz mümkün mü acaba_
      |
      |
      Bahsedilenler: erci501

Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: “Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
    • Teğmen
      126 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:56:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Tarten

89 sayfa sonunda şuna karar kıldım arkadaşlar

S4 alanlar yazmıyor...

Çünkü 2000tl verdiklerine pişmanlar...

Ne resim çeken paylaşıyor...

Ne telefon hakkında yorum yazan var doğru dürüst...

Ne şarj hakkında konuşan var...

Ne ram hakkında konuşan var...

Ne ısınma sorunundan bahseden var...

Sonuç: Samsung S4 ile bize çelmeyi takmış...

Geçmiş olsun...

+1 aynen katılıyorum
      |
      |

• Teğmen
      240 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:57:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Veiny Arm

arkadaşlar şu 8 çekirdek meselesini biraz açıklar mısınız ? bildiğimiz 8 çekirdekten farklı gözüküyor biri a15 4 çekirdek diğeri cortex a7

önceki postlarda bu konu çokcaa cevaplandırıldı biraz emek

• Yüzbaşı
      251 Mesaj

iOS Beta Tester
      29 Nisan 2013 17:58:04
      Arkadaşlar turkcellmagaza.com kargomtakip numarası gönderiyormu acaba.
      |
      |

• Teğmen
      121 Mesaj
      29 Nisan 2013 17:59:35
      s4 hakkında bilgi almaktan baska her muhabbet donuyor burda neden S4 ALANLAR VE ALMAYI DUSUNENLER VEYA SIPARIS VERENLER olarak ıkı konu acılmıyor? şu 80 kusur sayfanın yarısından cogunda ıos ve androıtcılerın tartısmaları var. sıte bılgı alma sıtesınden cok kendi dusuncesını karsıdakıne zorla sevdirme sıtesıne donusmeye başlamıs. umarım en kısa zamanda duzelır bu durum.
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.