DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
2016 Philips 49 Pus 6501
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
1.865
Cevap
49
Favori
100.988
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      20 Mesaj
      19 Nisan 2017 21:59:30

Çok teşekkür ederim, inşallah.😌🙏
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
      dtceko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      477 Mesaj
      20 Nisan 2017 08:54:43
      quote:

Orijinalden alıntı: ynsemreclkfb

Arkadaşlar Merhaba,

14/04/2017 tarihinde Teknosa'dan 3999'tl ye 55pus6561 aldım. Ürün 1 gün sonra geldi servis kendi getirdi. Kurulum için kutuyu açtılar panel kırık :( Servis resimlerini çekti viz tv yi götüreceğiz rapor hazırlanacak ve bir kaç güne size bildireceğiz dediler. Ben daha öncede Philips 55pfk6309 almıştım bir başka eve ve o da ilk açılışta kırık çıkmıştı. Kavga gürültü 20 gün sonra değişim kararı çıkartabilmilştim ki düşünün ürünü carrefourdan almıştım kargoyla göndermişlerdi elimi sürmemiştim, servis gelip kutuyu açmıştı yine elimi sürmemiştim ve kırık çıkmıştı. Buna rağmen söylediğim gibi 20 günlük bir zaman sonrası kavga gürültü yeni ğrün vermişlerdi. Yine benim şansıma bu yeni aldığım cihaz kırık çıkınca servise ben sizinle uğraşamam daha önce böyle bir olay yine yaşamıştım ve beni rezil, mağdur etmiştiniz, kırık tv nizi alın gidin dedim. Hemen teknosa ya gttim ve servisle uğraşmak istemediğimi, daha önce böyle bir sorun yaşadığımı ve bir daha asla katlanamayacağımı söyleyerek yalvar yakar onları ikna ederk servis sürecini beklemeden yeni ürün verdiler bana. O üründe 1 gün sonra geldi, servis kurmak için kutuyu açtı ve sağlam çıktı çok şükür bu sefer. Neyse kanal ayarlamalrı vs yapıp gittiler. Onlar gittikten sonra bi ölü piksel testi yapayım dedim 3-4 tane görebildim. ( bazıları daha net, bazıları daha saydam gibi. ) onun dışında panelin gri çerçevesinin sağ üst köşesinde mercimek boyu kadar bir deforme, kırık gördüm. Hadi dedim olur böyle şeyler bilmem kaç tane milyon piksel var, ne bileyim çerçevedir bişey olmaz falan. Ki bunlara neyse dememin sebebide daha önce 2 Philips tv min kutudan kırık çıkması beni bu problemlere şükür etmeye itti diyebilirim. Fakat akşam tv izlerken özellikle açık renk gri, mavi ve yeşil tonlarında farkettim ki ekranın sağ altına yakın orta kısımda böyle saydam hayaletimsi bir çizgi var. Boyutu yaklaşık 4-5 cm kadar( 2-3 cm i daha net) Artık lanet ettim, çok moralim bozuldu. Hemen tekrar sabahına teknosa ya gittim, biz birşey yapamayız dediler, servis çağırmanız ve göstermeniz gerek dediler ve servis numarası verdiler. Aradım fakat servis olarak birşey yapamıyoruz müşteri hizmetlerini arayın diye cevap aldım, bana bir numara verdiler. Aradım servis çağırmak için, servis değil, kendilerine mail atmam gerektiğini söylediler.(problemlerle ilgili resim, video vs. Ekleyerek) bende dün öğlen 12 gibi gönderdim gğzel bir mail yazarak, video resimde ekledim. Fakat henüz dönen olmadı. Moralim çok bozuk.. 😞

sen o TV yi iade et kabul etmezlerse Tüketici hakeme ver.
      5000 TL den FULL HD LG OLED TV al.
      bakın 4K LED TV ler hep sorunu her markada olduğu gibi. ışık sızması banding her markada var. maç izlenmiyo.. FULL HD OLED TV seni çok memnun eder.
      |
      |

ASUS K55VJ | i7 3630QM 6MB Cache 2.4 GHZ | NVIDIA GT635M 2 GB 128 BIT | 8 GB 1600MHZ RAM || SAMSUNG 850 EVO 250 GB SSD || CREATIVE SBS A250 2 1 SPEAKER || SAMSUNG 16GB MICRO SD EVO CLASS10 || SAMSUNG A7 2017 || PHILIPS 49PUS6561 || HYUNDAI ACCENT BLUE 2014 DIESEL
    • 21 Nisan 2017 09:32:41
      Merhaba arkadaşlar, TV yi alalı 4.5 ay oldu. Ve son 1 aydır falan gözüme çarpan bir detay var. Banding haricinde özellikle yeşil arkaplan olduğu zaman ekranın ortasında tozlanma gibi siyahımsı bir leke var. Açık renklerde belli ediyor kendini. Dedim ekran mı kirlendi acaba diye ama sildim bişey değişmedi ledlerde problem var belli ki. Beyaz arkaplanda fotoğrafını cekiyorum ama belli olmuyor çok. Çıplak gözlede çok net görülüyor. Böyle bir sorun yaşayan arkadaş var mı?

• Er
      14 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:22:12
      herkese merhaba
      size ufak bir sorum olucak 43pus6501 modeli tv me servisin tavsiyesi üzerine logitec f710 modeli gamepad aldım ancak titreşimini aktif etmeyi beceremedim.başka bir gamepad denedim ondada olmadı.oyunlarda titreşim kullanmayı beceren varnmı acaba?birde ekranda çıkan oyunlar harici oyun indrebilen varmı?

• Er
      14 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:35:15

dostum titreşim özelliğini çalıştırabiliyormusun peki?ben hiçbir ounda beceremedimde
      |
      |
      trn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      14 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:43:53

titreşim fonksiyonu çalışıyormu ben beceremedimde
      |
      |
      abidig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1356 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:52:36
      quote:

Orijinalden alıntı: bersel16

titreşim fonksiyonu çalışıyormu ben beceremedimde

Hocam yanlis anlamayin yardimci olmak adina yaziyorum. Bunlar orta seviye tv bu fiyatta ki tüm Tv ler bu ayarda , millet üst düzey yada ps4 performansı yada PC performansı bekliyor ben anlamadım ki başka oyunlar apk olarak yükleniyor ama markette de zaten bolca oyun var ciddi anlamda .Ama bu bir oyun makinası değil eğer oyun oynamak istiyorsanız 700-800 tl ye ps4 ler var ikinci el tertemiz yada 300-400 liraya ps3 , xbox yada wii ler var 2. El ben öyle yaptım en güzeli rahatı zaten joystick te 50-100 tl vardir.Az daha ekleyip 250 ye böyle ucuz yollu 2. El konsol almak daha mantıklı
      |
      |

• 21 Nisan 2017 18:26:44
      |
      |

• Çavuş
      59 Mesaj
      21 Nisan 2017 22:21:20

Bahsettiğiniz tozlanma sorunu bencede oldu servis alıp 10 gün sonra getirdi
      |
      |
      SecurityMJ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İmzam Benim
    • 21 Nisan 2017 22:37:52
      quote:

Orijinalden alıntı: orhandinc

Bahsettiğiniz tozlanma sorunu bencede oldu servis alıp 10 gün sonra getirdi

hocam elinizde görsel falan var mıydı sorunla ilgili olarak, bir de tutanak falan var mı sizde? bende servis cagırdıgımda kullanıma engel değil bahanesi duymak istemiyorumda :)

• Er
      2 Mesaj
      22 Nisan 2017 12:10:08
      Arkadaşlar merhaba ,

Tv yi bu sabah açarken Philips yazısından sonra android yüklemeye bir turlu geçmedi .

Philips yazısında takılı kalıyor . Servisi aradım salı gününe randevu verdi .

Benim yapabileceğim bir şey var mi ? Basına gelen bir arkadaş var midir ?

• Yüzbaşı
      536 Mesaj
      22 Nisan 2017 14:16:40
      Bu tv icin klavye mouse tavsiyesi olan var mi? Sadece internette dolasmak icin lazim. Mk240 uyumlu olur mu?

https://www.logitech.co...uct/wireless-combo-mk240

• Teğmen
      122 Mesaj
      22 Nisan 2017 14:47:51

http://m.n11.com/logite...OHw_wcB&gclsrc=aw.ds

Logitech k400 plus kullanıyorum tavsiye ederim
      |
      |
      kml_77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      122 Mesaj
      22 Nisan 2017 14:50:37

Modem ve tv elektrik bağlantısını kesin 2 dakika bekleyin.önce modem açın bekleyin modem aktif hale gelsin sonra tv fişini takın kumandadan hic bir düğmeye basmadan 2-3 dakika bekleyin sonra televizyonu acin
      |
      |
      gunerhan28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      2 Mesaj
      22 Nisan 2017 15:26:11
      Maalesef hocam ,

Hiç bi değişiklik Yok , ilginden dolayı teşekkürler
      |
      |

• Teğmen
      195 Mesaj
      22 Nisan 2017 17:32:05

ben de aldım bu gamepad den ama yeterince oyun yok playde. minecraft alıp denemek istiyorum ama çalışacak mı emin değilim.
      titreşim çalışıyordu bir oyunda.
      |
      |
      bersel16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

.: // TiGeR // :.
    • Çavuş
      59 Mesaj
      22 Nisan 2017 21:55:37

Resim video hazırlamıştım ama servis hiç gerek görmeden haklısınız dedi hiç sorun çıkarmadılar
      |
      |
      SecurityMJ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İmzam Benim
    • Çavuş
      72 Mesaj
      24 Nisan 2017 22:14:35
      Bu ürünü almak üzere idim ancak yorumlara bakınca Philips bu cihazın üretimini durdumalı diye düşünüyorum.
      Ya da sadece sorun yaşayan kullanıcılar veya fazla takıntılı kişiler yorum yapıyor.
      Alternatif olarak ne önerirsiniz ?

• Binbaşı
      1136 Mesaj
      25 Nisan 2017 01:17:56

Forum kullanıcıları gebelik itibariyle tüketim ürünleriyle ilgili bilgi, beceri ve merak sahibi insanlar haliyle çok daha dikkatli ve seçiciler. Aldıkları ürünleri en ince ayrıntısına kadar inceleyip buradan yaşadıklarını bizlere anlatıyorlar. Her konuda genellikle sorun odaklı tartışmalar ağırlıkta çünkü herkes yaşadığı probleme çözüm ararken yaşadığı memnuniyettwn bahsetme gereği duymaz bu da pek tabiidir.

Ben tv den çok memnunum. Şu an için tek problemim Banding o da bu segment her tv de var. İlerde ne olur bilinmez ama 6 aydır sorunsuz şekilde kullanıyorum.
      |
      |
      AcetoBalsamico kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aradığını bilmeyen bulduğunu anlayamaz...
    • Teğmen
      195 Mesaj
      25 Nisan 2017 01:35:55

ben de bilerek aldım bu tv yi. android diye. ileride çok fazla yenilikler gelir düşüncesiyle. en kötü yanı google play açık değil tamamen. onunda dışında görüntü kalitesi oldukça iyi. şimdilik önemli bir sıkıntısı yok. ama phlipsin 2. nesil android tv leri kesinlikle süper olacaktır.
      |
      |
      AcetoBalsamico kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

.: // TiGeR // :.
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.