Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jagermeistler
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
merhaba,otelin günlüğü ne kadara denk geldi?... Mesaja git »
yağış sezonu başladı hocam,yeni döndüm oradan.. gidilir mi bence gidilir ama gün içerisinde 1-2 saat yağışa hazırlıklı olmanız gerekiyor..... Mesaja git »
takviye ihtiyacı mı var hocam? :)... Mesaja git »
merhaba, taylanda giderken valizimize e-sigara,likit,pil koysak sıkıntı olur mu?... Mesaja git »
merhabalar,ay sonu taylanda gideceğim, doları referandum öncesi mi sonrası mı almak mantıklı sizce?teşekkürler.... Mesaja git »
DH Tayland Kulübü [62 KİŞİ OLDUK] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
beni de ekler misin hocam?... Mesaja git »
bende orda bir kız arkadaşa söylemiştim Tayland yemeklerinden hoşlanmadığımı, birazcık kızmıştı :)) bana kesinlikle hitap etmiyor ama onlara bunu söyl... Mesaja git »
Benimde aklıma gelmeyen tek bir gün bile olmuyor..ilk defa geçen sene gitmiştim, şimdi 1 ay sonra tekrar gideceğim ve kesinlikle hayatımın en keyifli... Mesaja git »
28 nisan 19:30 qatar airways ile gidiyorum bende:)..siz hangi şehre gideceksiniz ve kaç gün kalacaksınız?... Mesaja git »
hoşgeldiniz..tatiliniz nasıldı? nerelere gittiniz? bende 1,5 ay sonra gideceğim,biraz detaylı anlatırsanız memnun olurum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.316