Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gsefe07
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dün söylemiştim acun devamını atmak zorunda dediğim gibi yapmış yarışmasının namusunu korumuştur ... Mesaja git »
Yayınlasında onu profesyoneller değerlendirsin bir bakışta anlayan adamlar illaki vardır. Acun montaj falan yaparsa iyice batar girmez o topa bence... Mesaja git »
Acun haklı ise görüntünün devamını yayınlar ha yayınlamazsa kesinleşir bu hile... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Beyler apartmanın önünde bu var ama apartmanda fiber kutusu falan yok. Bu benim fiber kullanabileceğim anlamına mi geliyor yakın zamanda ? Neler yapı... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] | 1 HAFTA BOYUNCA DOUBLE XP - STARDUST başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Aziz hileci dostum sana niantic dedim ingress dedim aç oku google yaz bişeyler en olmadı reddite bak görürsün . Birde utanmadan hileyi savunacak kadar... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] | 1 HAFTA BOYUNCA DOUBLE XP - STARDUST başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Merak etme hocam aynı şekilde nianticin oyunu olan ingresste fake gpslerin hepsi banlandı .Hatta ingress maplerinin hepsi şu an pokemong go ya aktar... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] | 1 HAFTA BOYUNCA DOUBLE XP - STARDUST başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Olacak hocam zaten sonra burası ağlama duvarına dönecek o arkadaşlar sokakta zubat avlarken bizim gymlere selam çakacaklar... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] | 1 HAFTA BOYUNCA DOUBLE XP - STARDUST başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
O fake gps kullanan arkadaşlar mutlu şu an herkesten ondeler evde kola cips takılıyorlar niantic banları dayayınca zubatlarla bol şanslar dışarda bizi... Mesaja git »
Hocam adamlar maplerdeki hatalı pokemon olmayan veya pokestop olmayan lokasyonları falan düzelteceklerini söylediler . Diğer arkadaşın dediği gibi ing... Mesaja git »
Merak etme hocam ban yiyince ağlayacaklar... Mesaja git »
Arkadaşları

theronin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: FIFA 14 SATILIK ORIGIN KEY
Alıcı: theronin
Tarih: 4 Ekim 2013; 15:33:33
Yorum
Güvenilir ve ilgili kullanıcı.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
http://steamcommunity.com/id/realturk0007/
TV
Philips
Ses Sistemi
Logitech
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109