Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
p4mdut
Gerçek Addeniz baran yıldız
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AliExpress ★ 7. YIL İNDİRİMLERİ ★ ALT LİMİTSİZ KUPONLAR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
http://store.donanimhaber.com/ee/1f/40/ee1f4047137343ef6234a74d03da6118.jpg [center] [color=red][b]AliExpress Ana Konu... Mesaja git »
Eren Holding Çadır Günleri 2017 Mart (Resimli) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Eren Holding Çadır Günleri 2017 Mart (Resimli) fotoğraflar: @memo84 Not: Son hafta yada songün gitmeniz tavsiye edilir zira asıl indirimler o za... Mesaja git »
Pokémon GO [Ana Konu] - Su Festivali Etkinliği başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Seat Ateca Fiyat Listesi Açıklandı (ANA KONU) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Seat Ateca tanıtıldı. Yılın ikinci yarısı satışta. İçi Leonla aynı Boyu 4.36 metre, bagaj 510 litre (dort cekerde 485). Kabinde 8 inc ekra... Mesaja git »
HOMETECH EBox Windows 10 Tv Box 399 tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hometech-ebox-%C4%B1ntel-baytrail-3735f-quadcore-1-83-ghz-2-gb-32-gb-windows-10-mini-enhanced-pc-1157625.html... Mesaja git »
Steam Controller / Steam Link Kullanıcıları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
En kısa zamanda tekrar kurup bi deneme yapacağım. Bende Steam Controller ile değil de Xbox 360 Kontrolcüsüyle kullanmaktayım... Mesaja git »
Steam Controller / Steam Link Kullanıcıları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam ek bir ayar yaptınız mı çünkü benim bahsettiğim Fifa'daki kontrolcü ayar sıkıntısı herkeste olan bir sıkıntı.... Mesaja git »
Yok hocam benim sıkıntım fps değil. Steam dışı oyunlardaki tuş ayar sıkıntısı. Bazı oyunlarda aşılabiliyor ama Fifa için bir türlü halledemedim. Kontr... Mesaja git »
23 Kasımda Amazondan sipariş vermiştim ayın 3'ünde elime ulaştı. Sipariş verirken en büyük amacım Fifa oynayabilmekti. Ama ne yaptıysa ayarları tuttur... Mesaja git »
The Witcher 1 Enhanced Edition Türkçe Yama - v4.0 Yayımlandı! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
The Witcher dünyada olduğu gibi ülkemizde de oyuncular için ilgi duyulan bir oyun oldu. Çoğumuz oyundan keyif alsak da anlamadan bitirip geçişti... Mesaja git »
Arkadaşları

Mar00N
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell, Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PSP
Takım
Galatasaray
Notebook
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.152