DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Bir kız atılan mesaja olumlu yada olumsuz cevap vermiyorsa ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bir kız atılan mesaja olumlu yada olumsuz cevap vermiyorsa ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      536 Mesaj
      09 Ekim 2010 21:46:08 Konu Sahibi
      Bu ne demektir arkadaşlar , kimi düşünüyordur diyor , kimi mesajlar arasında görmemiştir diyor. Kimi de iplememiştir diyor... Kafam çok karışık. Üstelik cevap beklediğimi de belirtmiştim mesajda.

Bu arada mesajda öle pat diye çıkma teklif ietmedim apaçiler gibi internetten , güzel bi dille bir gün bluşup birbirimizi tanımamızı ve ondan sonra karar vermemizi istedim. Ama henüz cevap yok 2 gün oldu.

.. dedi Şeref Bey ama kimseler duymadı..
    • Yarbay
      2241 Mesaj
      09 Ekim 2010 22:06:27
      quote:

Orijinalden alıntı: *Libertad*

Bu ne demektir arkadaşlar , kimi düşünüyordur diyor , kimi mesajlar arasında görmemiştir diyor. Kimi de iplememiştir diyor... Kafam çok karışık. Üstelik cevap beklediğimi de belirtmiştim mesajda.

Bu arada mesajda öle pat diye çıkma teklif ietmedim apaçiler gibi internetten , güzel bi dille bir gün bluşup birbirimizi tanımamızı ve ondan sonra karar vermemizi istedim. Ama henüz cevap yok 2 gün oldu.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.