Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Drakeshark
Gerçek AdDoğu Kamacı
Konumİstanbul, Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RTE : Padişah olmayı düşünmedim. konusunu başlattı (13 sa. önce)
Bunları söyleyen adam şuan tek adam olmak için varını yoğunu ortaya koyuyor. -Benim karakterimde bu tip şeyler yok. -İpleri elinde olan bir genel başk... Mesaja git »
Ulusal kanalda Dinden Çıkanların Öldürülmesi gerektiğini Savunmak başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
yalnız bu herif museviydi sanırım.... Mesaja git »
Neden Ay da koloni kurulmuyor? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Biraz prestij meseleseydi, ilk ben gideyim tribi, böbürlenme gibiydi başta sonra neden görmezden geldiler bunca yıldır bilinmez.... Mesaja git »
Ses çıkarmak nelere kadir işte. Tepki göstermek gibisi yok. Son zamanlarda KK'ya yapılan eleştirilerin haddi hesabı yok. Özellikle kendi seçmeninden, ... Mesaja git »
Hansel ve Gratel romanı gibi maşallah. Komik kısmı şu hikayeye inanacak tipler var ülkede.... Mesaja git »
Edward Joseph Snowden sence kimdir ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hakkında Rus casusu olduğu iddiası dahi var. Biraz garip geliyor açıkçası. Bu adam Amerika'nın itibarını yerle yeksan edecek, ülkeden ayrılacak, onca... Mesaja git »
birebir test ettik vardı hocam.... Mesaja git »
Hayır bu çok saçmaydı zaten. Ayrıca problem yaratabilecek bir şeydi. O adamın aciliyeti olabilir ölüm kalım olabilir, bir arıyorsun yaklaşık yarım dak... Mesaja git »
Hiç bir şeyin ispatlandığı yok. İyi araştır. Bal gibi de doğru haber. Savcılığın dediklerine tak diye inanabilsem keşke. Akitiniz bile halk darbecinin... Mesaja git »
Bende Bahçeliye bir türlü anlam veremeyenlerdenim. Ajan falan olduğuna inanmıyorum, gerçi apo meselesi de var ancak çok ütopik geliyor o ajanlık mevzu... Mesaja git »
Arkadaşları

nucLear

Mr. Angelo

35bk35

Aisreomdine

Giovannii

porquetevas

Opfer

Maestro0606

enes1516

byns

Thablion
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Steam
Forward21
TV
Samsung
Notebook
Lenovo
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında

“Şayet bir gün çaresiz kalırsanız, bir kurtarıcı beklemeyin. Kurtarıcı kendiniz olun.” Mustafa Kemal Atatürk

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.195