Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Eebalkan
Gerçek AdEgehan Balkan
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Valla hocam telefonla oyun oynamadığıma zaten ısınmıyordu, bu zamana kadar da bir kasmayla karşılaşmamıştım o yüzden sanırım ben bir fark göremedim. ... Mesaja git »
Gelsin gelsin olmuyor böyle. Bu güncelleme pek bi işe yaramamış gibi geldi bana. Ses açıp kısarken eskisi gibi bağırmaması iyi olmuş. Başka da k... Mesaja git »
Cevaplarımız için teşekkür ederim. Problemi hallettim, internet ayarları bozulmuş düzeltince bir problem kalmadı. Ayrıca bu stamına modunu ne di... Mesaja git »
Dostlar benim bir tane siyah z5 var bugun Wifi üzerimden pc kuklanmadan 6.0 güncellemesini yaptım ama mobil internete girmemeye başladı. Acaba p... Mesaja git »
Siyah Ekran ve Kapanmama başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hocam anlayamadım rgb kablo derken neyi kastettiniz?laptopun içinde herhangi bir çıkık kablo bulamadım.... Mesaja git »
Siyah Ekran ve Kapanmama konusunu başlattı (2 yıl önce)
Dostlar bilgisayarımı uzun zamandır açmıyordum bugun eve geldiğimde açmaya çalıştım fakat açamadım laptopun power tuşuna bastığım zaman bilgisayar açı... Mesaja git »
Dostlar bir aya yakın bir süredir ben de z5 kullanıyorum, bir köşeye adımı yazarsınıx artık. Telefondan genel manada çok memumum ama bugün sarjım %51 ... Mesaja git »
Skullcandy Aviator (Alınık) konusunu başlattı (2 yıl önce)
Yeşik skullcandy Aviator arıyorum ikinci el sıfır farketmez İstanbul içi elden teslim... Mesaja git »
SKULLCANDY AVIATOR başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Forum ahalisi yeşil skullcandy Aviator arıyorum. İstanbul Yalova içi elden teslim alabilirim... Mesaja git »
Kulaklık konusunda her türlü yardımı benden alın başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
- 0-200 TL arası - Rock, senfonik metal, klasik müzik dinleyecebileğim - Sahnesi geniş, enstrüman ayrımı güzel - genellikle telefondan( Xp... Mesaja git »
Arkadaşları

SoeXL
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.080