DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
hitachi buzdolabı
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
42
Cevap
1
Favori
18.450
Tıklama
Giriş
      32 Mesaj
      09 Mayıs 2009 00:59:35 Konu Sahibi
      arkadaşlar hitachi buzdolabı hakkında bilgisi olan yok mu? özellikle candoğan dan bir cevap bekliyorum. teşekkürler

|
      |

• Yüzbaşı
      643 Mesaj
      09 Mayıs 2009 10:28:26
      Dostum geçen hafta 1 tane aldık M.Mark.t dan ofis icin. Şu anda yeni kullanmaya başlıyoruz. Hitachi markası çok güvenilir bir marka öncelikle.
      Japonyada lider bir marka. Özellikle tasarımı çok hoşuma gitti. Enerji tüketiminin de A sınıfı olması dikkatimi çekti. Performansı hakkında ancak bir süre sonra yazabilirim, fakat bir sorunla karşılacağımı hiç sanmıyorum.
      |
      |

• Yarbay
      2364 Mesaj
      09 Mayıs 2009 15:40:31
      quote:

Orjinalden alıntı: MACH25

Dostum geçen hafta 1 tane aldık M.Mark.t dan ofis icin. Şu anda yeni kullanmaya başlıyoruz. Hitachi markası çok güvenilir bir marka öncelikle.
      Japonyada lider bir marka. Özellikle tasarımı çok hoşuma gitti. Enerji tüketiminin de A sınıfı olması dikkatimi çekti. Performansı hakkında ancak bir süre sonra yazabilirim, fakat bir sorunla karşılacağımı hiç sanmıyorum.

Evet çok kalitelidir.Üst düzey ürünler imal ediyorlar.Siz kaça aldınız buz dolabını?
      |
      |

• Yüzbaşı
      643 Mesaj
      11 Mayıs 2009 17:06:24
      850 TL ödedim
      |
      |

• Yarbay
      2364 Mesaj
      11 Mayıs 2009 20:06:03
      quote:

Orjinalden alıntı: MACH25

850 TL ödedim

fiyatıda iyiymiş.güle güle kullanın.
      |
      |

• Yarbay
      6122 Mesaj

iOS Beta Tester
      12 Mayıs 2009 22:13:14
      bugün farkettim.

memnuniyetle kullandığım ve araştırdığımda piyasanın en iyisi olduğunu öğrendiğim Sharp buzdolabında kullanılan kompresör ün Hitachi markası olduğunu gördüm.
      |
      |
    • Çavuş
      45 Mesaj
      13 Mayıs 2009 01:02:02
      nerede satılıyor ki bu marka buzdolabı?
      |
      |

• Yüzbaşı
      643 Mesaj
      13 Mayıs 2009 10:19:05
      @teşekkürler loko;

@xweser;

Bu elektronik piyasasında sıkça karşılaşılan bir durum aslında. Bir marka bir ürün alırsınız. içini açınca başka bir markanın komponentlerini görürsünüz. Ben firmaları ikiye ayırıyorum. Teknolojiyi üreten firmalar ve teknolojiyi başkalarından alan firmalar. Hitachi kesinlikle 1. kategoriye dahil edilecek bir firma. Türkiyede senelerdir coğrafi yakınlık ve Avrupa ile etkileşim, ticari kolaylıklar v.s. sebeplerden dolayı Avrupalı firmaların Uzakdoğu kökenli ve Japon firmalarına göre daha başarılı olduğunu görüyoruz. Ancak, bu gerçeği değiştirmiyor. Hitachi, örneğin Avrupalı dev Philipsin iki katı büyüklüğünde bir firma.

@tenku;
      Media marketten alabilirsin.
      |
      |

• Onbaşı
      32 Mesaj
      13 Mayıs 2009 23:08:16 Konu Sahibi
      değerlendirmeleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar sanıyorum hitachi 440 ARU 06 modelini alacağım size de bilgi veririm.
      |
      |

• Teğmen
      106 Mesaj
      25 Kasım 2009 00:52:56

http://www.tekcarsi.com...-no-frost-buzdolabi.aspx

bu modelin inci beyazını aldık tekçarşıdan (800 tl). Yeni açtık güzel görünüyor, dondurucu bölmesi genişçe, aile için küçük olabileceği düşüncesindeyim. 3+3 garantide 65 milyon fazla öderseniz 6 sene garanti kapsamında oluyormuş, servisin söylediğine göre diğer markalarınki 150 civarındaymış fakat hitachi ürünlerine güvendiği için düşük tutuyormuş.
      |
      |

• Binbaşı
      1725 Mesaj
      25 Kasım 2009 12:49:11
      Sharp buzdolabımı aldığım Spotçuya geçen uğradığımda, artık Hitachi buzdolaplarınıda satmaya başlayacaklarından konuyu açtı. Anlattığına göre Hitachi'nin hem daha ucuza hemde Sharp'ın ünlü olduğu sorunsuzluğu ve kullanışlılığına kat kat fark atacak buzdolabı ürünleri varmış...

Geçerken bir çok mağazada Hitachi görmeye başladığımı söyleyebilirim, ancak şansını deneyip alan arkadaşların tavsiyeleriyle öğrenebileceğimizi düşünüyorum...
      |
      |

• Yarbay
      2364 Mesaj
      25 Kasım 2009 21:49:05
      quote:

Orijinalden alıntı: buzvesu

http://www.tekcarsi.com...-no-frost-buzdolabi.aspx

bu modelin inci beyazını aldık tekçarşıdan (800 tl). Yeni açtık güzel görünüyor, dondurucu bölmesi genişçe, aile için küçük olabileceği düşüncesindeyim. 3+3 garantide 65 milyon fazla öderseniz 6 sene garanti kapsamında oluyormuş, servisin söylediğine göre diğer markalarınki 150 civarındaymış fakat hitachi ürünlerine güvendiği için düşük tutuyormuş.

+3 yıl garanti fiyatıda çok uygunmuş
      |
      |

• Onbaşı
      32 Mesaj
      26 Kasım 2009 22:12:29 Konu Sahibi
      merhaba daha önceki mesajlarımı okuyanlar bilir. yerim çok dar olduğu için(67cm) epey bir zaman buzdolabı araştırmıştım.sonra tesadüfen bir yerde görüp sonunda uzun incelemeler sonucu hitachi buzdolabı aldım.yaklaşık 7 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.şu anda en düşük ayarda ve dolaptan aldığımız suyu içemiyoruz.soğutması çok iyi ses yok elektrik sarfiyatı az ve de geniş.ben çok memnunum.aldıktan 3 ay sonra müşteri hizmetlerinden arayıp sorun olup olmadığını sordular.yani servis te çok iyi. alacaklara tavsiye edrim.
      |
      |

• Yüzbaşı
      394 Mesaj
      17 Temmuz 2011 21:01:58
      yok mu hitachi kullanan,bir resim çekip koysanız.

ZENN TEKNOLOJİ GÜVENİLMEZ ÖTESİ BİR FİRMADIR.
    • Binbaşı
      1029 Mesaj
      23 Eylül 2011 02:01:36
      quote:

Orijinalden alıntı: navek

yok mu hitachi kullanan,bir resim çekip koysanız.

Eminönü Enplus mağazasında Hitachi Buzdolabı görüyorum uğradığımda.Hitachi buzdolapları Japonya da kullanılanları düşündüğümüzde iyidir ama bu tür kaliteli markalar bazen yurt dışına ürün ürettiklerinde kaliteyi düşürebiliyorlar,ben de açıkcası inceleyemedim bu buzdolabını,bir ara kurcalayacağım.
      |
      |

Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
    • Teğmen
      132 Mesaj
      28 Eylül 2011 20:28:10
      Aynı kulvardaki tüm markaların benzer ürünlerini inceledikten sonra nihayet Hitachi R-W660ERU9 modelini almaya karar verdim. Detaylı bilgileri sizinle paylaşacağım.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Binbaşı
      1029 Mesaj
      29 Eylül 2011 07:21:06
      quote:

Orijinalden alıntı: hhosafci

Aynı kulvardaki tüm markaların ürünlerini inceledikten sonra nihayet Hitachi R-W660 modelini almaya karar verdim. Detaylı bilgileri sizinle paylaşacağım.

Fiyatını da söyle,kaça ve nereden aldığını da bir zahmet paylaşıver.
      |
      |

Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
    • Teğmen
      132 Mesaj
      29 Eylül 2011 09:11:43
      HITACHI R-W660ERU9 4 KAPILI BUZDOLABI
      (Bazı ülkelerde "BIG FRENCH SERIES - Standart" olarak geçiyor)

Aynı modelin inox ve iki kapılı inox olanları da var. İki kapılı olan da aynı özelliklere sahip.

Toplam Kapasite :601 litre
      Dondurucu :194 litre
      Sorutucu :407 litre
      Sebzelik : 44 litre
      Enerji Sınıfı : A
      Genişlik : 85 cm
      İç Genişlik : 73 cm
      Yükseklik :180 cm
      Derinlik : 72 cm
      Liste Fiyatı :3.590 TL

Ayrıca;
       MINUS – ZERO soğutucu
       No Frost
       Üçlü temizlik
       Nano Titanium (Minus ion)
       Kapakta su sebili ve su haznesi
       Su sebilinde aydınlatma
       Çocuk Kilidi
       Sebzelikte nem kontrol
       Jet dondurma
       Kuvvetli dondurma
       İkili buz kalıbı ve haznesi (manuel çevirmeli)
       Elektronik kontrol
       Temperli cam raflar
       Büyük kapak rafları
       Mantardan etkilenmeyen kapı contası
       Chiller (ekstra soğutucu) bölümü
       Enerji koruma (uzun süre kullanılmayacaksa)

güreller prestij

Turan Güneş Bulvarı
      No:50/B
      ANKARA
      |
      |

• Yarbay
      12991 Mesaj
      29 Eylül 2011 11:14:58
      Çok güzel bir ürün seçmişsiniz, hayırlı olsun.
      |
      |

• Teğmen
      132 Mesaj
      29 Eylül 2011 11:36:43
      Teşekkür ederim.

Türkiye piyasasına bir ay önce tekrar giriş yapmışlar. Ankara'da servis ve sayısını araştırdım. Daha geniş bilgiyi Cumartesi günü ürün elime geçtikten sonra verebilirim.
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.