Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gofret2132
Gerçek Ada
Konumİzmir, Konak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Muhteşem 3'lü Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Yalnız pazartesi başvuruyu yaptığım zaman limitsiz paketlerde 100 , 50 ve 25 mbps seçeneği vardı. Bütün limitsiz paketleri kaldırıp kotalı paket hali... Mesaja git »
Muhteşem 3'lü Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Nasıl dostum 50 mbps aldım ben pazartesi günü hatta süperonline sitesinde 50 mbps 100 gb akk olarak gözüküyor. Yarın bağlarlar heralde artık... Mesaja git »
Gece Kuşu Tarifesinden Sonra Hangi Tarife ? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Aynen bu kota işi kötü etkiledi internet kullanıcılarını ayrıca tam zamanında almışım sanırım :/... Mesaja git »
Muhteşem 3'lü Kampanyası konusunu başlattı (20 gün önce)
İyi günler arkadaşlar , dün apartmanıma sonun 2 aylık uğraş sonucunda fiber bağlanmış bulunmakta.Dün süperonline'ı arayıp apartmanımdaki fiber altyapı... Mesaja git »
Gece Kuşu Tarifesinden Sonra Hangi Tarife ? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
bende yeni fiber internete geçtim dün aradım süper 3 lü kamyanyaya geçiş sağladım 50 mbps 100 gb akk ayda 79.90 yanında türkcell tv veriyorlar. ama bu... Mesaja git »
Süperonline Fiber ? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Dün bir ekip gelip bir cihaz taktılar ve sinyal verildiğini söylediler ve artık fiber kullanılır haldeymiş. Sanırım artık satış temsilcisi beklemek g... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
bacary sagna : türkiye haklarını alan menajerlerinin basına üfürmesidir. yakın zamanda tarafımıza teklif edilecek gibi gözüküyor. gelse hayır demem bu... Mesaja git »
Isdone hatası ACİL YARDIM > Bıktım... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ramlerinden birinde sıkıntı olabilir... Mesaja git »
2000 tl civarında telefon bakıyorum önerebileceğiniz en iyi telefon hangisidir ?... Mesaja git »
Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun Ve Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2000 tl civarında piyasada alınabilecek en iyi telefon almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir ?... Mesaja git »
Arkadaşları

Victor Gaming Machine
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.126