Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DarkBlue23
Gerçek AdHakan Yeşilkaya
Doğum Tarihi15 Aralık ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
hayırlı olsun hocam. tebrik ediyorum :)... Mesaja git »
Sony dğl kamera. Muhtemelen TR'ye ilk parti gelen bütün ürünlerin kameraları bu.... Mesaja git »
Evet ekran'da Gorilla Glass 5 var. Ve evet S7'den daha sağlam bir ekrana sahip. Arka taraf gorilla glass 3 ile geliyor sorun arka tarafta.... Mesaja git »
ek olarak, incelediğim 2 cihazda da takılma oluyordu ara ara.... Mesaja git »
s8 çok kibar bir cihaz. inceledim iyice samsung mağazasında. s8 plus da ortalama bir eliniz varsa tek elle kullanabiliyorsunuz. Turkcell ile de gör... Mesaja git »
Mavi harbiden çok güzel hocam. Alınabilecek tek renk bence. Tr ye ne zmn gelecek tarih belirsiz.... Mesaja git »
Ulan şaka gibi. Ön sipariş verenlere en son verecekler cihazı anlaşılan. Aslında iyi oluyor. Tekrar aynı hatayı yapmazlar.... Mesaja git »
Ön sipariş verenleri böyle mağdur ettikleri için utaniyolar mı acaba.... Mesaja git »
Istanbul maltepe Teknosada cihaz satışta. Az önce arkadaşla konuştum Elazığda bile Samsung magazalarında satışta cihaz.... Mesaja git »
Cihazı mağazalardan alacak arkadaşlar için tavsiyem Kırmızı ekran testinin yanı sıra Dead Pixel testi yapmadan almayın.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082