Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kenan9593
Gerçek Adkenan yılmaz
KonumKocaeli,Gölcük
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LG 49UH850V 4K Nasıldır ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Şöyle bir yöntem buldum. Tv izlerken wifi ayarını kapalı tutuyorum. Yalnız internete girerken açıyorum.Çıkarken tekrar kapatıyorum. Böyle yapınca ko... Mesaja git »
GTA V için Red Dead Redemption Modu Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Madem yaşın büyük. Counter Strike oyununun önce mod olarak bedava çıktığını unutuyorsun. Bu konsolcu fanboyların modlarla alıp veremediği ne var anla... Mesaja git »
Ryzen 5 I beklemedim diye pişman olur muyum? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Vatan dan i5 7400+ Msi H110 anakart ve Msi Rx 470'li sadece oyun için sistem toplayacaktım ancak bu r5 ler işi bozdu. Parasını bile aylardır birik... Mesaja git »
itopya.com güvenilir mi ? Bu sistem nasıl ? Bütçe 2.000tl başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ne bulunmaz işlemciymiş. 4 tane bilgisayarcıya gittim hiçbirinin kullandığı stoklarda (Penta- Eksa vs) bulunmuyor. İnventus'u aradım gelip gelmeyeceğ... Mesaja git »
Ryzen 5 Serisi 11 Nisan'da satışta! Akıl almaz fiyatlar! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hafta sonu Vatan'dan yeni bir pc için i5 7400 almayı düşünüyordum. İ5 7400 (900 lira) + Msi Anakart (230 lira) birlikte 1130 liraya denk geliyor. ... Mesaja git »
Taksitle Sistem Toplama konusunu başlattı (14 gün önce)
Kredi kartına 6 taksitle sistem toplamak için internette araştırma yaptım. Şöyle bir sonuç elde ettim. Aynı parçalardan oluşan sistemde Vatan o kadar... Mesaja git »
G4560 vs i3 4170 başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Mayıs-Hazirana kadar beklersen de Ryzen 4 çekirdekli R3 alabilirdin. Daha da beklersen Ryzen'e cevap İntel'in yeni işlemcilerini alabilirsin Kısaca... Mesaja git »
itopya.com güvenilir mi ? Bu sistem nasıl ? Bütçe 2.000tl başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
g4560 islemci ne zaman tekrar stoklara girecek.... Mesaja git »
BİM 24 Şubat SONY KULAKLIK 37,5 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bugün aldım ancak ses seviyesi ayarlama düğmesini kulaklığa koymamışlar. İnternet cafelerdeki markasız kulaklıklarda bile varken... Mesaja git »
Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hattımın ulaşılabilir hızı sürekli değişiyor. Dün 6000 iken bugün 7000 bazen de 5000 oluyor. Sürekli değişmesi normal mi?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
2e590d7093da1908db8d30feef24cf635.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.219