Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
freeze-bee
Gerçek Adbülent demir
Doğum Tarihi9 Şubat 1986
Meslekuzman yardımcısı
İlgi Alanlarıinternet,nba, tps/fps
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
kardeşimde var a5 ve çıkış tarihinden itibaren çok düşüş yaşamasına rağmen halen daha fiyatını haketmiyor hocam bana göre. a5 ve a7 yerine c5 veya c7 ... Mesaja git »
SONY NWZ A15 inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
sağolun hocam cevap için. o halde sony shoplarda deneme yapayım bulabilirsem eğer.... Mesaja git »
SONY NWZ A15 inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
htc 10 dan s7 ye geçtim ve htc 10 daki müzik kalitesini çok arıyorum. a15 veya a35 almayı düşünüyordum. m7 nin ses çıkışı sizce a15 ten daha mı iyi ho... Mesaja git »
★★Sony NW-A30 serisi Walkman (ANA KONU)★★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
htc 10 dan s7 ye geçince müzik konusunda attan inip eşeğe binmiş gibi oldum. htc 10 un kulaklığıyla a35'den tam verim alabilir miyim sizce?... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
normalde oldukça sakinimdir çok zor sinirlenirim. dün farklı öndeyken rakip maçı bıraktı ben de ayağına girmedim bekliyordum maç bitsin diye. çat diye... Mesaja git »
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
kız kardeşim 2 yıldız z1 kullanıyordu. çok memnundu fakat kamerası yetmemeye başladı, çocuğu olunca daha iyi kameralı bir telefon almak istedi. sony d... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
pek ihtimal vermiyorum açıkçası ancak yedek telefonunuz varsa deneyebilirsiniz şansınızı.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
az önce güncelleme geldi play store a ve düzeldi sorun.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
o halde cihazınız amoled ekranların doğal sararma sürecinden geçiyor diye tahmin ediyorum.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
bende de aynı durum söz konusu.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS3, Xbox, PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Tablet
mipad 2
Notebook
Dell
Dünyadan Futbol
Juventus FC
Basketbol
Portland Trail Blazers

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.156