Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
amacsızpanda
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine 1 gün 22 sa. 39 dk. kaldı.
Bir Önceki Kullanıcı Adımmm2515
Gerçek Ad 
KonumSeçiniz,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kuran Kursunda 5 kız çocuğuna taciz (İmam tarafından.) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
(olay gerçekse) böylesi köpekleri keşke assalar. ip benden dar ağacı benden.devlet para harcamasın. hatta sandalyesini de ben tekmelerim. ayağım titr... Mesaja git »
ben şahsen bu israil daha doğrusu yahudiler üzerine çok okudum çok izledim çok dinledim. düşündüm. ne bileyim kafa yordum yani ama anlayabilmiş değili... Mesaja git »
Selahattin Demirtaş: Neden 225 insanın ölümüne göz yumdun? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Nedir sendeki bu hdp aşkı? Habire bunların konularını açıp duruyorsun?... Mesaja git »
Yeliz KORAY'dan yeni gondermeler! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Uzayda hayat nasıl? Gerçekten imrendim sana. Şimdi ordan dünyanın manzarası da süper olur.... Mesaja git »
heeeee yani diyorsun ki o dönemde yapılanları aynen AKP yapıyor? öyle mi? bana örnek ver? misal ben imam hatibi bitirdiğpimde çektiğim çileyi ve o dö... Mesaja git »
Koç müzesi Kılıçdaroğlu'nun ayakkabılarını istedi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
o koç müzesi acaba 15 temmuzda kaç tane müzeye ileride tarihi bir değeri olur diye eşya koydu? neyse gören gözler görür göremeyen ise mal mal bakar.... Mesaja git »
kılıçdaroğlu daha bu meseleler başlamadan evet diyenler vatan hainidir dedi. var mı sillendiren? yok sadece 1 kişimidir bizim şanlı tarihimizde öneml... Mesaja git »
Bu Gidişatın Sonu... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
K.bakma ama yıllardır zekasına laf attığınız insanlara 10 larca seçim kaybediyorsanız Oturun bir muhakeme yapın... Mesaja git »
Bu Gidişatın Sonu... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yahu siz birşey bildiğinizi zannediyorsunuz ama cidden Zır cahilsiniz Tayyip Erdoğan’ın siyasetini eleştirebilirsin ama ona aklını kullanamaya... Mesaja git »
Dün Ankara başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.141