Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kompocyo
Gerçek Adhasan ödekbas
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LLUMAR CAM FİLMİ 249 TL 5 TAKSİT // ORAGUARD KAPUT FİLMİ 175 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İyi günler:kampanya yapmış olduğunuz LLumar AT serisi ürünü piyasada biraz araştırma yaptım,fakat kalitesi çok düşük olduğu için önermiyorlar hocam aç... Mesaja git »
Yeni civic lpg tüketim değeri. başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Hocam bende de 2001 model corolla 1.4 terra vardı 7 yıl kadar kullandım.30 lt lpg ile şehir içi 320 şehirler arası 440 km yol yapardım,yakıt bakımında... Mesaja git »
Yeni civic lpg tüketim değeri. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende 2017 elegans var 2 ay oldu alalı Ankara'da oturuyorum. Brc marka tüp taktırdım benzin gösterge ekranını ortak kullanıyor(2600 TL'ye takıldı).34... Mesaja git »
Honda Civic 2016-... FC5 Sahipleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşım çok yakıyor demişsin ne yaktığını yazda bilelim.... Mesaja git »
****ALİBABA VE ALİEXPRESS ***** başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar bu siteden alışveriş yapmayı düşünüyorum yapmam gereken nedir yardımcı olabilirmisiniz?... Mesaja git »
Honda Civic 2016-... FC5 Sahipleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kaç litre gazla gittiniz bu yolu, çok iyi.... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bahsettiğiniz kilometreyi şehir içimi yoksa şehir dışında mı gittiniz bu önemli. Honda gurubunda kullanan arkadaşlar şehir içi 290 ile 310 arasında ... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu yazıyı başka bir sayfada okudum paylaşayım dedim ,Lpg sonradan taktırmak isteyen varsa. //////////////////////////////////////////////////////... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Nerden aldınız acaba,bende almayı düşünüyorum da.... Mesaja git »
En boş corolla bile 75 binlaraya gelmiş,Honda Civic elegans paketi 81,390 gayet makul.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094