Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_giray_
Gerçek AdGiray Çakır
Doğum Tarihi27 Nisan ****
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Söylenti: Call of Duty: WW2 Çıkış Tarihi Sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Perkler ve Killstreaklar abartılmasın yeter.... Mesaja git »
King Mobil Call of Duty Üzerinde Çalışıyor başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Clash of Clans çakması bir oyun olması muhtemel, gerçi öyle bir CoD oyunu mevcuttu. Belki CoD: Strike Team gibi şaşırtıcı bir şey yaparlar.... Mesaja git »
Project Scorpio'nun Fiyatı Ucuz Olmayacak başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Fiyatı çok pahalı olmasın, 900p/30(27) FPS'ten oyuncuları kurtarsın ve ilerleyen zamanlarda güzel exclusive oyunlar gelsin alınır. Valla şu PC'deki s... Mesaja git »
Persona 5 İnceleme Puanları [94/100] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
PSV'ye çıkaydı iyidi ya. Allah belanı versin Sony güzelim aleti çıkartıp oyun çıkartmadın sonra öldü diye adam yerine koymadın.... Mesaja git »
Battlefield 1 'Premium Arkadaşlar' Sistemi Detaylandırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
İlk BF3 çıktığında herkes COD'a laf atıyordu bak bak Acti DLC öyle yapılmaz böyle adamlar hem harita hem silah hem de araç getiriyor diye sonra M417 g... Mesaja git »
Arma 3 Satış Miktarı Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2-3 yıl önce aldığımda gayet güzel oynuyordum ama gelen güncellemeler ile oyun oynanılmaz oldu ve ben de maalesef silmek zorunda kaldım. Tamam oyun gr... Mesaja git »
Gran Turismo PSP Araç Listesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bir Saw bir de bu nedir bu eski haberler... Mesaja git »
DICE Ödülleri 2017'de Yılın Oyunu Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yeniden söylüyorum, Overwatch iyi bir oyun ancak yılın oyunu olmayı hak etmiyor. Ne diye şu oyuna yılın oyunu ödülü her yerde veriliyor anlamadım.... Mesaja git »
Apocalypse Now Oyunu için Ekran Görüntüleri Paylaşıldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aklıma yıllar önce çıkan Vietcong serisi geldi. Pek öne çıkmamıştı ancak 2 oyununda çok beğenmiştim. Umarım 1. oyuna benzer bu oyun.... Mesaja git »
For Honor - PC Özellikleri ve Sistem Gereksinimleri Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşları

altunuz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem: i5-4210U/4 GB Ram/GT840M.
Konsollar: PS3, X360, PS Vita, PSP.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172