Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Squirrel-
Gerçek AdDoğan Güneş
Doğum Tarihi18 Kasım ****
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TARİHİ ADALET MİTİNGİ !!! --ANA KONU-- başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Adamın kafaya vak yaw akaaşım ben şimdi cıkıyom dışarda döner ekmek yiyom 15 yıl önce yiyemiyodum. Ekonomimiz güçlü işte daha ne olsun.... Mesaja git »
Meral aksener fetocu yalani başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kendilerinden başka herkes fetocü zaten onlara göre . Fetö Akp nin kişilik bozukluğudur. Bir tarafı ihanet ederken diger tarafı fetocü diyerek suçlama... Mesaja git »
Artan AMD ekran kartı fiyatları, mining ve karaborsa üzerine başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yalnız bu kartların bir kaç ay sonra 2.el piyasası çok düşük olacak çünkü her alınan karta acaba madenci kartı mı şüphesi ile bakılacak ...... Mesaja git »
AKİT: ELLE YEMEĞİNİZİ YİYİN başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Olum çok tehlikeli olmaya başladılar lan önce arap yapacaklar ordan işide kadar yolu var .... Mesaja git »
Windows 10(UEFİ) Donma Sorunu konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar Windows 10 Kurduğumdan beri ara sıra birden donuyor yalnız şu şekilde kitlenmiyor bilgisayar masaüstü yenile yapabiliyorum mesala veya birş... Mesaja git »
Twitchten Ne Kadar Kazaniliyor Hesapladim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Valla bağış hiç atmadım ama . Jahrein önceden izlerdim zevkli de olurdu yayınları ama şimdi izlemiyorum çünkü biraz bocaladı . Şuan bir tek pintipanda... Mesaja git »
Avrupa almanya güllük gülistanlık 4/4lük bir yer değil başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet doğru bir eğitimin insani gelişmişliğin ne kadar önemli olduğunu bu konu da bir kez daha görmüş olduk. Konu sahibine teşekkürler.... Mesaja git »
Beni belediyeye sikayet edeni nasil bulabilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ya arkadaş millet şikayet edincede mi suç oluyor. Suçun yoksa zaten birşey olmaz ama suçlu isen sonucuna katlanacaksın. Belki adam seninle muhatap olm... Mesaja git »
Cinsel Tacizden Şikayet Edildim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Muhtemelen o mesajı ilk kız değilde nişanlısı okudu ve çıldırdı :D Yahu kardeşim sende aylardır görmediğin birine nasılsın napıyorsun demeden ne diye ... Mesaja git »
Kısa boyluysanız hayat gerçekten çok çirkin başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bunlar ergenlik bunalımları geçecek merak etme . Senin şuan yapabileceğin en güzel şey geleceğin için plan yapmak. Güçlü bir kariyer karşısında ne boy... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063