Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
antique
Gerçek Adtürkay yılmaz
Doğum Tarihi16 Mayıs ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2004
2. el mesaj sayısı: 140
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BEKO 31230 A++ INVERTER KLIMA 12000BTU (temiz montaj) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
size de ekstra teşekkür ederim.. değerli yorumlarınızla forumun bu bölümüne çok şey katıyorsunuz.. selamlar saygılar... Mesaja git »
BEKO 31230 A++ INVERTER KLIMA 12000BTU (temiz montaj) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
10 dakika yada biraz daha uzun sürmüş olabilir, dakika tutmadım.. en son makina üzerindeki ibrelere bakıp bitirdiler..... Mesaja git »
BEKO 31230 A++ INVERTER KLIMA 12000BTU (temiz montaj) konusunu başlattı (6 gün önce)
bu sabah ARÇELİK-BEKO teknikservis elemanları geldi, klimanın kurulumunu yaptılar.. inanılmaz derece tertemiz çalıştılar.. önce ayaklarına galoş giyi... Mesaja git »
Baymak Elegant Plus A++ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
yazın salonda oturuyorum.. klimayı da salona taktıracam, sadece soğutma için istiyorum.. kışın, salona kıyasla daha ufak bi odada oturuyorum, ufak... Mesaja git »
Baymak Elegant Plus A++ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
ekşisözlükteki kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra BAYMAK'ın teknik servisinin büyük sıkıntı olduğunu gördüm.. zamanında VESTEL buzdolabından çok ç... Mesaja git »
Baymak Elegant Plus A++ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bu konuyu en baştan en sona kadar okudum.. ben de aklıma takılanları sormak istiyorum izninizle.. sadece yazın soğutma için kullanıcam.. 25m2 salo... Mesaja git »
silinebilir konusunu başlattı (9 gün önce)
silinebilir... Mesaja git »
amazon harici satıcıların sahte ürün satma olasılığı imkansız bana göre.. en ufak bi şikayette adamı orada hoplatırlar.. yani rahatlıkla alabilirsin... Mesaja git »
bahsettiğin ayakkabıyı kız arkadaşım için satın almıştım.. siparişten 2 gün sonra nden ücretsiz kargo ile gönderdiler.. hal... Mesaja git »
bence de pahalı.. çadırın kendisi zaten 70-80 lira ... Mesaja git »
Arkadaşları

graphtec
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ZoR oLDuĞu iÇiN YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ ŞeYLeR, aSLıNDa YaPMaYa CeSaReT eDeMeDiĞiMiZ iÇiN ZoRDuR..
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
SUZUKI GRAND VITARA 1.6 3K
Hakkında
iNSaNLaRı iNaNDıKLaRı ŞeYLeRDeN VaZGeÇiRMEK, BiRŞeYe iNaNDıRMaKTaN DaHa ZoRDuR..ernest renan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.180