Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
politiks
Gerçek AdEmre
Doğum Tarihi5 Ekim ****
İlgi AlanlarıTeknoloji, Müzik,Masa Tenisi, Kitap
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
50.000 TL ile ne yapılır? Faiz mi? İş Kurmak mı? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
50.000 den kazanacağın para günlük aşağı yukarı 11 lira olur. Tepe tepe harca kardeşim hayatının sonuna kadar.... Mesaja git »
120 cm usb kablo 4.95 TL (Kaliteli ürün) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ya bir de kaliteli ürün yazmış neye göre kaliteli birader inceledin mi teknik özelliklerini mi biliyosun. 5 tl ye kablo mu olur 3310 a takmam. Ölücülü... Mesaja git »
Hayatımda yediğim en tatsız burgeri bebek nusret burgerde yemiştim. Burger yemek isteyenler Beşiktaş biber burgere gidin hatta nusreti de goturun nası... Mesaja git »
Kadir Has Üniversitesi 2016-2017 Girişliler başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bilgisayar yüksek lisans yapan arkadaşlar kadir hasa girmek istiyorum yüksek lisans için ne düşünüyorsunuz?... Mesaja git »
NBA Günün Maçları (Güncellenir) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aga cup diye girdi ya o böyle çocugum olmuş gibi sevindim.... Mesaja git »
NBA Günün Maçları (Güncellenir) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
KEVIN DURANTULA YAZILIR ADAM DİYE OKUNUR. Tek başına aldı maçı son 2 dakkada büyük oyuncular böyle zamanlarda belli olur zaten, lebron sen de bütün ma... Mesaja git »
Lipton Bedava Çay Fırsatı YANIYORRR Kaçırmadan Gel başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
%70 i bitti göndereceğiz diye bildirimi gördüm, bekliyorum kargoyu pusudayım. Yaşasın donanımhaber ölücülüğü... Mesaja git »
Finlandiya'ya Gidiyorum. ( gittim ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaş 1 sene erasmus yaptı. Buz Buz buz yani ne kadar refah seviyesi yüksek olsa da abi mevsimler koyuyor insana. Hele ben bisiklet+koşu yapan adamı... Mesaja git »
Finlandiya'ya Gidiyorum. ( gittim ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Reis git bokun donsun -10 olunca seviniyorlar bugun sıcak diye. Çok sevinme yani... Mesaja git »
Ehliyet Almak Bu Kadar Zorlaştı mı Cidden? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ahaha sene 2012 bir tane derse gitmedim 10 dk bile , direksiyon sınavında yaklasık 800metre dümdüz yolda gittim bir kavşak döndüm sınav bitti. Löpçük ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Iphone 6 Plus 128 GB
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
Takım
Galatasaray
Steam
Nick:Masumane
Tablet
iPad Mini 2 Retina Ekran
GPS, Navigasyon
Garmin Forerunner 620
Fotoğraf Ekipmanları
Sony GoPro 1
LOL
Shen
Basketbol
Houston Rockets
Modem
Huawei

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.082