Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cihanda
Gerçek AdCihan Da
Doğum Tarihi8 Ağustos ****
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
eskiden 1 gb 24 saat verirdi 12 saate düşürdü + vodafoneliler ile 250 dakika [:\-]... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 ÜRÜN TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
pardon hocam sinirle buraya yazdım 13$ ın üstüne yatacaklar akılları sıra. verdiğiniz linke yazdım.... Mesaja git »
arkadaşlar bilgili bir arkadaş yardım edebilir mi ? megir saat aldım kargo takipli yalnız barkod kodu yoktu ürün ülkeme giriş yaptı görünüyordu ptt gi... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 ÜRÜN TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
arkadaşlar bilgili bir arkadaş yardım edebilir mi ? megir saat aldım kargo takipli yalnız barkod kodu yoktu ürün ülkeme giriş yaptı görünüyordu ptt gi... Mesaja git »
KREDi KARTI ÜCRET İADE %100 İÇERİİİİ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
4 yıl önce yapıkredi aidat parası istedi o zamanlar aylık en az 20 lira faiz ödüyordum asgari tutar yatırdığım için bayana anlattım kartımı kapatın gi... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 ÜRÜN TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
en umutsuz olduğum takibi dahi olmayan kablo geldi şansıma 0,39 $ a almıştım [link=]https://tr.aliexpress.com/item/Ugreen-Micro-USB-Cable-1m-2m-3m... Mesaja git »
Migros uyku tulumu 13,50 lira başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam asıllar orada olacak deneme amaçlı bunları da götürüp deneyeceğim ağustos ayı gibi ... Mesaja git »
Migros uyku tulumu 13,50 lira başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
kayseri forum migros tan aldım 2 tane 10 taneye yakın vardı fena değil erciyes dağında kullanacağım bakalım ne kadar sıcak tutacak ... Mesaja git »
TEKNOSA PREO PWATCH 2 Akıllı Saat başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
çocuk saati gibi bu fiyata normal... Mesaja git »
Spotify Öğrencilere Yüzde Elli İndirimli başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
şuan premium üyesiyim vodafone red in verdiği 1 yıllık üyelik temmuz ayı gibi doluyor şimdi satın alsam normal premium un üzerine eklenir mi yoksa bit... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078